Головна / Товари / Септики для будинку

Септики для будинку

Септик БІО
Септик БІО
За рахунок своєї унікальної конструкції та мінімальної висоти септик БІО можна без проблем змонтувати практично в будь-яких умовах.
Детальніше
про товар
Септик EKO
Септик EKO
Септик ЕКО - універсальний септик для Вашого будинку або дачі, який забезпечить комфортне життя на багато років.
Детальніше
про товар
Септик накопичувальний
Септик накопичувальний
На сайті ми представляємо лінійку накопичувачів від 2-10 куб м. Зазначимо, що під індивідуальне замовлення ми можемо зробити ємність будь-якого об'єму і для будь-яких цілей.
Детальніше
про товар

СЕПТИКИ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ ПЛАСТИКОВІ

СЕПТИКИ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ ПЛАСТИКОВІ
СЕПТИКИ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ ПЛАСТИКОВІ
Сучасний стандарт комфорту передбачає наявність санвузла усередині будинку. А в багатьох будинках часто встановлюють кілька туалетів та ванних кімнат. Для забезпечення чистоти ґрунтових вод і повітря на території заміської ділянки каналізація повинна бути правильно встановлена.

Головне завдання після підключення будинку до локальної каналізації – вибрати актуальний спосіб переробки стоків. Адже саме правильне відведення стічних вод забезпечить комфортне та безпечне перебування на ділянці.

Септик для приватного будинку – елемент локальної каналізації, основа роботи якого полягає в очищенні стічних вод за допомогою відстоювання, часткової переробки та розшарування за допомогою низки процесів. Перевага даного обладнання полягає у його енергетичній незалежності.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ СЕПТИК ДЛЯ ДОМУ
ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ СЕПТИК ДЛЯ ДОМУ
Перш ніж купити септики для дому в Україні, необхідно чітко розуміти: Які будуть покладені завдання (якщо йдеться про дачу, і ви приїжджаєте туди лише у вихідні дні та свята у теплу пору року, то достатньо буде компактної моделі). Якщо є ванна в будинку, передбачається великий обсяг скидання, коли весь вміст резервуара йде в систему очищення. Для такого житла підбирається септик, який передбачає камеру об'ємом 200-500 літрів. Яка кількість людей проживатиме, чи епізодично вони там будуть знаходитися або щодня. Для кількох домочадців достатньо буде обсягу в один-два кубічні метри, а для великої родини треба більше 4 м³. Якщо хочете рідше витрачати кошти на виклик асенізаторів, варто звернути увагу на тип системи очищення. Сучасні септики відстоюють, затримують механічні домішки. Для ефективної переробки органічних частинок слід використовувати анаеробні бактерії. На ринку є навіть такі моделі, що на виході видають чисту воду.
ДЕ КУПИТИ СЕПТИК
ДЕ КУПИТИ СЕПТИК
Компанія Stroyseptik більше 10 років успішно розробляє, впроваджує та модернізує комплексні вирішення проблем автономної каналізації у приватному секторі. Одним із найбільш розвинених та продуктивних напрямків є виробництво септиків із поліпропілену для високих ґрунтових вод. Септик БІО – пластикове рішення для очищення стічних вод у заміському будинку в умовах постійно або сезонно високого рівня ґрунтових вод. Герметичний та надміцний корпус, надійні матеріали, які не піддаються жодній корозії та технічно правильно розрахована конструкція септика БІО, робить його одним із найправильніших капіталовкладень при проектуванні та будівництві автономної каналізації. Ми пропонуємо 5 варіантів септиків серії БІО, які зможуть задовольнити будь-які запити. На нашому сайті представлені різні типи септиків для дому, тут можна підібрати: - септики резервуари; - Біо та еко септики; - готові комплекти автономних каналізацій; - Комплекти: дренажне поле та септик. Вся представлена ​​в каталозі продукція виготовляється з високоякісної сировини, тому якщо вам необхідно створити оптимальні умови відведення каналізаційних стоків, зв'язуйтесь з нашими менеджерами! Вони допоможуть підібрати оптимальну модель та оформлять замовлення.Компанія Stroyseptik більше 10 років успішно розробляє, впроваджує та модернізує комплексні вирішення проблем автономної каналізації у приватному секторі.

Замовити септик для будинку

(RU) СЕПТИКИ ДЛЯ ЧАСТНОГО ДОМА
Детальніше
ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Image

  ДЕ КУПИТИ СЕПТИК

  Компанія Stroyseptik пропонує широкий асортимент септиків для дому.

  На нашому сайті представлені різні типи септиків для дому, тут можна підібрати:

  • септики; резервуари;
  • біо та еко септики;
  • готові комплекти автономних каналізацій;
  • комплекти: дренажне поле та септик.

  Вся представлена в каталозі продукція виробляється з високоякісної сировини, тому, якщо вам необхідно створити оптимальні умови для відведення каналізаційних стоків, зв’язуйтесь з нашими менеджерами! Вони допоможуть підібрати оптимальну модель та оформлять замовлення.

  ДЕ КУПИТИ СЕПТИК