Головна / Товари / Кесони для свердловини

Кесони для свердловини

Кесон для свердловини 1200
Кесон для свердловини 1200
800 ЄВРО
Детальніше
про товар
Кесон для свердловини 1500
Кесон для свердловини 1500
1 500 ЕВРО
Детальніше
про товар
Кесон для свердловини 2000
Кесон для свердловини 2000
1 970 ЄВРО
Детальніше
про товар

КЕСОНИ ДЛЯ СВЕРДЛОВИН

Навіщо потрібний кесон для свердловини
Навіщо потрібний кесон для свердловини
Спеціальний захист для обладнання та труб – пластиковий кесон – забезпечує ефективну безпеку водопровідних труб та свердловин у зимово-весняний період. Загрозу їм у цей час року становлять талі води. Ефективний захист із пластику не тільки підвищує тривалість експлуатації труб, а й є запорукою безперебійної та точної роботи механізму подачі води.

Область застосування пластикових кесонів для свердловин

Використання кесонів із пластику фахівці рекомендують тим, хто планує будівництво дачі або приватного будинку. Пластикові кесони покликані забезпечити довговічність роботи автономної каналізаційної системи, в тому числі завдяки надійному захисту водопроводу від талих і стічних вод.

Полімерні матеріали, що використовуються для виготовлення кесонів, характеризуються високою стійкістю до низьких температур. Таким чином ви зможете обійтися без додаткового утеплення.

Завдяки численним перевагам кесонів для свердловин та труб індивідуальна каналізаційна система ефективно захищена.

Конструкція кесонів із пластику
Конструкція кесонів із пластику
Компактні розміри пластикових кесонів дозволяють заощадити простір приміщення, тоді як усередині самого виробу легко розміщується вся «начинка» системи, а саме:

•гідроакумулюючий бак з мембраною;

•датчики тиску різних модифікацій;

•фільтри;

•автоматика та інше обладнання.

Надміцні матеріали кесонів для свердловин із пластику забезпечують 100% герметичність. Полімерні матеріали також мають високу корозійну стійкість, що забезпечує довговічність використання виробів.

Крім того, використання високоякісного поліпропілену забезпечує легкість конструкції спеціального захисту для труб, тому розвантаження та встановлення обладнання не потребує використання спецтехніки.

Ми забезпечуємо повну комплектацію пластикових кесонів для свердловин з урахуванням індивідуальних потреб замовника.

Кесон для свердловини
Кесон для свердловини
При будівництві приватних будинків, дачі або котеджу важливим завданням є забезпечення будинку водою в будь-який сезон. Для вирішення цього завдання необхідно облаштувати свердловину та високоякісні комунікаційні системи. Кесон для свердловини – один із найважливіших елементів, для отримання високоякісної та смачної води.

Це герметична ємність із пластику або металу, яка фіксується на обсадній трубі свердловини і закопується в ґрунт на глибину 2-3 м з таким розрахунком, щоб навіть у сильні морози водопровідна арматура та насосна станція не перемерзали та справно функціонували.

ЗАМОВИТИ КЕСОН ДЛЯ СВЕРДЛОВИНИ

(RU) СЕПТИКИ ДЛЯ ЧАСТНОГО ДОМА
Детальніше
ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Image

  Кесон для свердловини пластиковий

  Кесон на свердловину встановлюється безпосередньо над джерелом води. Свердловинний кесон захищає джерело питної води від низьких температур у зимовий період, запобігаючи промерзанню труб. Кесон під свердловину також є надійним захистом джерела питної води від попадання в нього талих стічних вод.

  Облаштування свердловини кесоном повністю ізолює основний стовбур свердловини від навколишнього середовища та забезпечує санітарну та біологічну безпеку водозабору.

  Поліпропіленовий кесон для свердловини може бути циліндричної або квадратної форми. Товщина стін – близько від 6 мм. Виготовляється з листового матеріалу. Також компанія Stroyseptik пропонує споживачам пластиковий кесон для свердловини. Завдяки якості, надійності та невисокій вартості, пластиковий кесон для свердловини, в Україні є дуже популярним серед більшості дачників та мешканців заміських будинків.

  Купити кесон можна не виходячи з дому. Зв’яжіться з нашими менеджерами-консультантами, які допоможуть вам підібрати оптимальний варіант в залежності від місця розташування свердловини, її технічних параметрів, обсягів води, що споживається.

  Кесон ціна – наші товари та ціни безсумнівно є найкращою пропозицією на ринку за співвідношенням ціна/якість.

  Щоб купити кесон, зв’яжіться з нами за вказаними контактами.

  Купивши продукцію від компанії Stroyseptiк, ви отримуєте високоякісні пристрої, термін служби яких може тривати до п’ятдесяти років.

  Кесон для свердловини пластиковий