Септик EKO

EKO СЕПТИК ДЛЯ ДАЧІ ТА ДОМУ

Компанія Stroyseptik успішно працює у сфері розробок та впровадження різноманітних систем автономної каналізації вже понад 10 років.

Одним із напрямків нашої діяльності є проектування та виробництво септиків із поліпропілену.

Септик ЕКО – універсальний септик для Вашого приватного будинку або дачі, який забезпечить комфортне життя на багато років. Екологічно чисті та надміцні матеріали, які використовує наша компанія для виробництва поліпропіленових септиків серії ЕКО, дають можливість зробити 100% герметичні та максимально довговічні конструкції.

Ми розробили 6 моделей септиків ЕКО, які задовольнять потреби будь-якого користувача.

ПЕРЕВАГИ СЕПТИКІВ ЕКО

1.
Невелика вага
До першої та головної переваги готових септиків із пластику можна віднести невелику вагу, яка дозволяє зробити транспортування даного обладнання більш зручним та легким. Також його набагато зручніше як вантажити, так і розвантажувати і встановлювати на місце, тому монтаж даного обладнання зазвичай проводиться без додаткової підйомної спецтехніки.
2.
Довговічність
Гарантований термін експлуатації – 50 років. Пластикові септики не піддаються корозії, як металеві і, на відміну від бетонних, добре протистоять впливу агресивних середовищ.
3.
Повна герметичність
Якщо на вашій ділянці ґрунтові води розташовані високо, то автономна каналізація із залізобетонних кілець не зможе забезпечити достатню герметичність;
4.
Антикорозійність
Виготовлення ємностей для септика проводитися якісно та в заводських умовах. На його поверхні не утворюється корозія, вони добре протистоять механічним впливам, що захищає від протікання, а значить мінімізовані випадки попадання в ґрунт стічних вод. Ну і, звичайно, дані ємності не дозволяють відбутися затопленню ґрунтовими або дощовими водами на ділянці.
5.
Універсальність
На закінчення варто відзначити, що невеликі септики із пластику дуже зручні у використанні на дачах та невеликих будинках. Для великих заміських будинків та котеджів цілорічного проживання необхідно підбирати більш продуктивні та фундаментальні пристрої системи очищення.

ЕТАПИ МОНТАЖУ

  • Виконуються землерийні роботи. Необхідно вирити котлован на 40 см більший за периметром, ніж розміри септика. Це необхідно для подальшої зворотної присипки конструкції.
  • Дно котловану зміцнюється щебенем та бетонною сумішшю у наступному співвідношенні: на три частини щебеню та три частини піску знадобиться одна частина цементу.
  • Робітники встановлюють септик. Важливо, оскільки конструкція має невелику вагу, роботи проводяться без залучення важкої вантажопідйомної техніки. Септик монтується в центрі котловану, щоб по кроях залишилися однакові по ширині зазори.
  • Підключаються вхідна та відвідна труби.
  • Закріплення септика передбачає зворотне обсипання. Щоб конструкцію не перекосило під час фіксації септик поступово заповнюють водою.
  • Після встановлення біостанції та засипання її зверху, на поверхні майданчика повинні залишитися тільки люки, які виступають над рівнем ґрунту на 10-15 см. Вони виготовлені із зеленого пластику, пофарбованого в масі, тому поєднуються з ландшафтом ділянки.
  • Септик можна використовувати.)