Головна / Товари / Станції біологічного очищення

Станції біологічного очищення

Біостанції бетонні Danlen CONCRETE
Біостанції бетонні Danlen CONCRETE
Компанія Stroyseptik розробила технологію, яка дозволяє забезпечити високий ступінь очищення стічних вод, і при цьому убезпечити саму установку від впливу ґрунтової води, пучинистості ґрунтів та будь-яких механічних впливів.
Детальніше
про товар
Станції біологічного очищення Danlen
Станції біологічного очищення Danlen
Лінійка продукції DANLEN охоплює велике коло споживачів. Станції випускаються із продуктивністю систем від 0.6 до 50 куб.м. стічних вод, що переробляються на добу.
Детальніше
про товар

Станції біологічного очищення стічних вод

Біостанція - турбота про екологію
Біостанція - турбота про екологію
Станція біологічної очистки (СБО) - ефективне сучасне рішення для організації індивідуальної каналізаційної системи в будинку з постійним проживанням людей. Щоб не забруднювати довкілля, але при цьому обійтися без послуг асенізатора, можна купити станцію біологічного очищення, що дозволяє не накопичувати стоки та якісно їх очищати. Stroyseptik займається продажем очисних станцій, а також їх монтажем та введенням в експлуатацію від «А» до «Я». Для встановлення СБО підійде будь-який тип ґрунту та невелика територія ділянки.
Як працює станція біологічного очищення
Як працює станція біологічного очищення
Для поетапного очищення стічних вод станції біологічної очистки води мають три-чотири секції. Незважаючи на це, розміри обладнання дуже компактні, та й процес його монтажу не є складним для професіоналів. Хоча каналізація, де встановлена ​​станція, не потребує відкачування стоків, існує процедура обслуговування такого обладнання, а саме:

✅ очищення фільтра компресора,

✅ промивання секції та біозавантаження водою під тиском.

Під час експлуатації станції слід дотримуватися деяких обмежень: у каналізацію не можна скидати нерозчинні тверді відходи та агресивні миючі засоби.

Переваги автономної системи очищення стоків
Переваги автономної системи очищення стоків
Крім довговічності експлуатації при своєчасному обслуговуванні, хотілося б відзначити компактність обладнання для очищення стічних машин та відсутність необхідності в системі доочищення.

При виборі станції глибокого біологічного очищення ціна змінюватиметься в залежності від:

✅ обсягу;

✅ продуктивності;

✅ технічні характеристики.

Важливо! Для економії енергоресурсів за тривалої відсутності мешканців необхідна консервація системи очищення стоків, що займає лише близько 10 хвилин.

Станція очищення стічних вод: принцип роботи
Станція очищення стічних вод: принцип роботи
У компактному корпусі станції біологічної очистки стоків розташовані основні її вузли, а саме:

• 4 об'єднані між собою камери;

• потужний компресор японського виробництва;

• автоматичний блок керування.

Перша камера призначена для поділу рідини на фракції з наступним насиченням киснем. Звідси біомаса з водою переміщається до окремого резервуару – аеротенку, де очищення стічних вод відбувається за допомогою активного мулу. Далі відбуваються етапи стабілізації мулу з розкладанням органіки та звільнення очищених стоків. Таким чином, стічні води виводяться із системи очищеними на 98%. До повторного використання (як добрива) готовий і очищений мул.

Установка станції очищення стічних вод
Установка станції очищення стічних вод
Щоб провести монтаж станції глибокого біологічного очищення, не потрібна спеціальна спецтехніка. План робіт із встановлення станції біологічної очистки для домогосподарства, яку наші фахівці готові виконати для вас, виглядає так:

1. підготовка котловану;

2. підготовка поверхні (при високих ґрунтових водах);

3. занурення станції в котлован;

4. наповнення водою, пошарове засипання та утрамбування котловану;

5. монтаж вхідних та вихідних комунікацій;

6. підведення електрокабелю;

7. планування ділянки (у зоні видимості залишиться лише люк). Автономні каналізації розраховані на будь-яку продуктивність, тому якщо ви не знаєте, як підібрати актуальні очисні споруди, зв'язуйтесь з нашими менеджерами-консультантами. Вони допоможуть вибрати найкращу модель, яка служитиме вірою та правдою протягом багатьох років.

ЗАМОВИТИ СТАНЦІЮ БІОЛОГІЧНОГО ОЧИЩЕННЯ

(RU) СЕПТИКИ ДЛЯ ЧАСТНОГО ДОМА
Детальніше
ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

    Image

    Вартість станції біологічного очищення стічних вод

    Вартість станції біологічної очистки стічних вод від Stroyseptik вам точно сподобається, адже ми дбаємо про своїх клієнтів, на нашому сайті прийнятні ціни. При цьому якість конструкцій завжди на найвищому рівні.
    Компанія STROYSEPTIK пропонує станції біологічної очистки ціна яких – найоптимальніша на ринку. Ми детально консультуємо щодо надійного виробника та комплектуючих. При необхідності організуємо доставку, монтаж та техобслуговування обладнання.

    Вартість станції біологічного очищення стічних вод