Головна / Про нас

Про нас

Зниження якості води стало глобальною проблемою, яка безпосередньо впливає на вартість надання води комунальними службами, обсяг доступної до використання води і врешті-решт на здоров'ї людини. Забруднення води в основному відбувається внаслідок скидання сільськогосподарських відходів, побутових стічних вод та промислових стоків.

ОЧИСНІ СПОРУДИ І СТАНЦІЇ БІОЛОГІЧНОГО ОЧИЩЕННЯ СТІЧНИХ ВОД

Один з кращих варіантів вирішення проблеми якості води та здоров'я населення, а також поширеності захворювань, що передаються через воду. Основне завдання «STROYSEPTIK» полягає у поданні готового технічного рішення, комплектації та встановлення сучасних очисних споруд в Україні. Наші технічні рішення розроблені спеціально для очищення стічних вод житлових будинків, ресторанів, готелів, шкіл, торгових центрів, промислових підприємств та інших об'єктів.
ОЧИСНІ СПОРУДИ І СТАНЦІЇ БІОЛОГІЧНОГО ОЧИЩЕННЯ СТІЧНИХ ВОД
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
Компанія «STROYSEPTIK», офіційний виробник систем очищення стічних вод: очисних споруд, станцій біологічного очищення та септиків. Ми виготовляємо вироби із полімерних матеріалів методом екструзійного зварювання (виробництво виробів із поліпропілену). Головною метою компанії була розробка та випуск універсального очисного обладнання для приватного сектору на всій території України. Саме тому наше обладнання поєднує головні переваги популярних очисних систем і залишається економічно привабливим для покупця.
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?
Команда «STROYSEPTIK» робить все можливе, щоб зосередитись на клієнтах, зрозуміти їх потреби та вимоги, що змінюються залежно від ринку, та знаходити збалансовані рішення. Завдяки нашій професійній орієнтації та багаторічному досвіду експлуатації ми пропонуємо найвищий рівень професіоналізму в усіх сферах експлуатації установок.
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?

МИ ПРОПОНУЄМО ПЛАНОМІРНЕ РІШЕННЯ ЗАВДАНЬ, ЩО ПОСТАЄ З ІЗ ВСТАНОВЛЕНИХ ЕТАПІВ:

1.
ДОСЛІДЖЕННЯ ТЕРИТОРІЇ
ДОСЛІДЖЕННЯ ТЕРИТОРІЇ
Команда фахівців приїде на ваш об'єкт у встановлену дату для визначення необхідних обсягів робіт, вимірів, попередніх розрахунків продуктивності та потужності спорудження
2.
ПРОЕКТУВАННЯ
ПРОЕКТУВАННЯ
Грунтуючись на зібраній виїзними інженерами інформації, техвідділ розробить персональний проект, що максимально задовольняє побажання клієнта щодо продуктивності та ціни
3.
КООРДИНУВАННЯ
КООРДИНУВАННЯ
Документальне свідоцтво технічного рішення із термінами виконання проекту
4.
ВИГОТОВЛЕННЯ СПОРУДИ
ВИГОТОВЛЕННЯ СПОРУДИ
У виробничих цехах виготовляються очисні споруди, станції біологічного очищення, септики та інше обладнання

ЗВЕРТАЙТЕСЯ, ДЛЯ НАС НЕМАЄ НЕВИРІШУВАНИХ ЗАВДАНЬ!

Робочі команди «STROYSEPTIK» засновані на професіоналізмі, командному дусі, єдності, гнучкості, турботі та досвіді, які гарантують швидке та ефективне рішення. Сила «STROYSEPTIK» полягає в тому, щоб передбачити еволюцію стандартів та правил у галузі охорони навколишнього середовища та охорони здоров'я, розробляти технології майбутнього та оптимізувати існуючі технології, пропонуючи практичні, інноваційні та індивідуальні рішення, що відповідають конкретним потребам та вимогам клієнтів.
ЗВЕРТАЙТЕСЯ, ДЛЯ НАС НЕМАЄ НЕВИРІШУВАНИХ ЗАВДАНЬ!