ПЛАНУВАННЯ ТА РОЗРАХУНКИ

Команда фахівців приїде на ваш об'єкт у встановлену дату для визначення необхідних обсягів робіт, замірів, попередніх розрахунків продуктивності і потужності очисної споруди.

Грунтуючись на зібраній виїзними інженерами інформації, техвідділ розробить персональний проєкт, що максимально задовольняє побажання клієнта по продуктивності та ціні.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Ми не посередники, а виробники, значить ціна у нас нижче. Компанія «STROYSEPTIK», виробник систем очищення стічних вод: очисних споруд, станцій біологічного очищення і септиків. Ми виготовляємо вироби з полімерних матеріалів методом екструзійного зварювання (виробництво виробів з поліпропілену).

ДОСТАВКА ТОВАРІВ

Ми поставляємо очисні споруди, септики, станції біологічної очистки нашим клієнтам по всій території України (транспортні компанії або перевезення догрузом), гарантуючи тим самим максимальне задоволення клієнтів.

МОНТАЖ ПІД КЛЮЧ

Спостерігайте як проходить монтаж вашої системи автономної каналізації. Наша монтажна бригада здійснить установку станції під ключ за 1 день, зробить пуско-налагоджувальні роботи, перевірить всі вузли і запустить її в роботу! Ми даємо гарантію на монтаж 1 рік, на станції біологічної очистки 10 років.

ЯКІСТЬ ПЕРШ ЗА ВСЕ

Ми використовуємо тільки сертифіковану продукцію
і перевірені матеріали в нашій роботі

ВІД ВИРОБНИЦТВА ДО МОНТАЖУ ПІД КЛЮЧ

Виробничо-монтажна компанія Stroyseptik працює на ринку автономних систем очищення господарсько-побутових стоків з 2014 р

Сьогодні ми пропонуємо ефективні, прості і надійні рішення для облаштування автономної каналізації в приватному будинку, на дачі або на підприємстві.

Все обладнання повністю відповідає нормативним вимогам в області очищення господарсько-побутових і близьких до них за складом стічних вод, що підтверджено гігієнічними висновками експертних організацій.

Stroyseptik — підприємство повного циклу, ми самостійно проєктуємо і виготовляємо все реалізоване обладнання, тому наша гарантія - це гарантія виробника.

Розкрій деталей, виробництво йоржикове завантаження, зварювання та інші технологічні операції ми виконуємо на професійному сучасному обладнанні LEISTER, WEGENER, INGENIA.

Системи автономної каналізації можна купити і змонтувати у себе на ділянці самостійно - установка не представляє особливих складнощів. Для домовласників і підприємств ми пропонуємо монтаж септиків «під ключ»: участь власника зводиться до організації доступу на об'єкт для нашої бригади і прийняття роботи.

ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ВИЇЗД СПЕЦІАЛІСТА

СЕРТИФІКАТИ І ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ

ОБИРАЮЧИ КОМПАНІЮ ВИ ПОВИННІ БУТИ ВПЕВНЕНІ В ЇЇ КВАЛІФІКОВАНОСТІ

МИ РЕАЛІЗУВАЛИ ПОНАД 1000 ПРОЕКТІВ ПО УКРАЇНІ
ПРОПОНУЄМО ПОДИВИТИСЯ ДЕЯКІ З НИХ

Please publish modules in offcanvas position.