Подобрать вариант автономной канализации для Вашего объекта

Пройди тест и получи дополнительную скидку до 2 000 грн. и проект автономной канализации бесплатно

Автономна каналізація для будинку

Команда компанії «Stroyseptik» - це професійний і досвідчений колектив фахівців, сформований для максимально ефективного і якісного вирішення питань очищення і утилізації господарсько-побутових і промислових стічних вод.

Каналізація в приватному будинку

Ми готуємо проект, кошторис з урахуванням матеріалів і робіт, укладаємо договір з гарантійними зобов'язаннями, після приступаємо до проведення монтажних робіт і встановлюємо станції біологічної очистки стічних вод. Це основний напрямок діяльності. Також компанія надає консультації, поставляє супутні комплектуючі та необхідні витратні матеріали.

 Каналізація під ключ 

«Stroyseptik» завжди працюємо за формулою результат перевершить ваші вкладення.

Ми ставимося до наших клієнтів з високим рівнем відповідальності, все обладнання і роботи виконуємо на високому технологічному рівні.

Ми перетворюємо навколишнє середовище в безпечну територію, побут трансформуємо в комфортну зону, культивуємо відповідальне ставлення до роботи і високу технологічну культуру.

 

Установка каналізаційної насосної станції

це спеціальне обладнання, укомплектований відповідними насосами і комплектуючими для швидкої перекачування господарсько-побутових, промислових і зливових стічних вод. Ви також можете купити біосептік , замовити швидке і якісне облаштування мережевих і локальних очисних конструкцій.

Більш детальну інформацію про монтаж КНС та ціну , замовлення КНС під ключ, її установці і постачання , розрахунку ми також зможемо повідомити Вам у час безпосереднього спілкування.

Станція біологічного очищення

Компанія «Stroyseptik» спеціалізується на розробці і монтажі незалежної каналізаційної системи за Вашим індивідуальним замовленням з урахуванням Ваших побажань, планування ділянки, геологічних вишукувань і комунікацій і т . Д.

Локальні очисні споруди

Це комплексна послуга, яка може включати монтаж локальних очисних споруд, при цьому Ви самі можете вибирати сучасні очисні споруди побутових стоків, для свого будинку і ділянки. Ми також пропонуємо різне обладнання до очисних споруд для будинків і котеджів, дач, промислових підприємств різної складності, а саме: Бетонний септик , Пластиковий септик , Каналізаційна насосна станція в зборі , Аераційна станція , Каналізаційна насосна станція , станція біологічної очистки стоків , в тому числі глибокої, Мережеві і локальні очисні споруди, очисні споруди промислових стоків .

ЗАМОВИТИ АВТОНОМНОЇ КАНАЛІЗАЦІЮ

Установка станції біологічної очистки - це обов'язкове інженерне рішення для сучасного заміського будинку, котеджу, дачі. Така станція мінімізує ваше участь у вирішенні повсякденних побутових питань, буде служити довго і надійно. Часткова або глибока біологічна очистка стоків на ділянці дає можливість значно скоротити витрати на відкачування і вивезення рідких відходів, поліпшити екологічну обстановку та естетичний стан ділянки. Септик для будинку дає вам ряд істотних економічних переваг, а аераційна станція та біоочищення стоків відкриває перед вами абсолютно нові можливості в якісному управлінні рідкими стоками на ділянці .

Ви можете купити станцію біологічної очистки, в компанії «Stroyseptik», звернувшись за одним із зазначених телефонів, Наш фахівець відповість на всі ваші запитання.

Please publish modules in offcanvas position.