ПЛАНИРОВАНИЕ И РАССЧЕТ

Команда специалистов приедет на ваш объект в установленную дату для определения необходимых объемов работ, замеров, предварительных расчетов продуктивности и мощности сооружения.

Основываясь на собранной выездными инженерами информации, техотдел разработает персональный проект, максимально удовлетворяющий пожелания клиента по продуктивности и цене.

СОБСТВЕННОЕ ПРОИЗВОДСТВО

Мы не посредники, а производители, значит цена ниже. Компания «STROYSEPTIK», производитель систем очистки сточных вод: очистных сооружений, станций биологической очистки и септиков. Мы изготавливаем изделия из полимерных материалов методом экструзионной сварки (производство изделий из полипропилена).

ДОСТАВКА ПРОДУКЦИИ

Мы поставляем очистные сооружения, септики, станции биологической очистки нашим клиентам по всей территории Украины (транспортные компании или перевозки догрузом), гарантируя тем самым максимальное удовлетворение клиентов.

МОНТАЖ ПОД КЛЮЧ

Наблюдайте как проходит монтаж вашей системы автономной канализации. Наша монтажная бригада осуществит установку станции под ключ за 1 день, произведет пуско-наладочные работы, проверит все узлы и запустит её в работу! Мы даем гарантию на монтаж 1 год, на станции биологической очистки 10 лет.

КАЧЕСТВО ПРЕЖДЕ ВСЕГО

Мы используем
только сертифицированную продукцию
и проверенные материалы в нашей работе

Автономна каналізація для будинку

Команда компаній «Stroyseptik» - це професійний і досвідчений колектив фахівців, сформований для максимально ефективного і якісного вирішення питань щодо очищення і утилізації господарсько-побутових і промислових стічних вод.

Каналізація в приватному будинку

Ми готуємо проект, кошторис , з урахуванням матеріалів і робіт, укладаємо договір з гарантійними зобов'язаннями, після вирішення цього питання , приступаємо до проведення монтажних робіт і встановлюємо станції біологічної очистки стічних вод. Це основний напрямок ДІЯЛЬНОСТІ. Також компанія надає консультації, доставляє супутні комплектуючі та необхідні витратні матеріали.

 Каналізація під ключ 

«Stroyseptik» завжди Працює за формулою :«Результат перевершив Ваші сподівання ».

Ми ставимось до наших КЛІЄНТІВ з високим рівнем відповідальності, все обладнання и роботи виконуємо на високому технологічному Рівні.

Ми перетворюємо Навколишнє середовище в безпечну територію, побут трансформуємо в комфортну зону, культивуємо відповідальне с тавлення до роботи і підтримуємо технологічну культуру.

 

Установка каналізаційної насосної станції

Це спеціальне обладнання, укомплектоване відповідними насосами і комплектуючими для швидкого перекачування господарсько -побутових, промислових і зливних стічних вод. Ви, також, можете придбати біосептік , замовити швидке и якісне облаштування мережевих і локальних очисних конструкцій.

Більш детальну інформацію про монтаж КНС та ціну , замовлення КНС під ключ, її установці і постачання , розрахунку ми також зможемо повідомити Вам у час безпосереднього спілкування.

Станція біологічного очищення

Компанія «Stroyseptik» спеціалізується на розробці та монтажу незалежної каналізаційної системи за Вашим індивідуальним замовленням з урахуванням Ваших побажань, планування ділянки, геологічніх вишукувань і комунікацій и т. д.

Локальні очисні споруди

Це комплексна послуга, яка може включати монтаж локальних очисних споруд, при цьом Ви самі зможете обирати сучасні очисні споруди побутових стоків, для свого будинку и ділянки. Ми ,також, пропонуємо різне обладнання до очисних споруд для будинків і котеджів, дач, промислових підприємств різної складності, а саме: Бетонний септик , Пластиковий септик , Каналізаційна Насосна станція в зборі , Аераційна станція , Каналізаційна насосна станція , станція біологічної очистки стоків , в тому числі глибокої, Мережеві і локальні очисні споруди, очисні споруди промислових стоків .

ЗАМОВИТИ Автономну КАНАЛІЗАЦІЮ

Установка станції біологічної очистки - це обов'язкове інженерне рішення для сучасного заміського будинку, котеджу, дачі. Така станція мінімізує ваші запити у вирішенні повсякденних побутових питань, буде служити довго і надійно. Часткова або глибока біологічна очистка стоків на ділянці надає можливість значно скоротити витрати на відкачування і вивезення рідких відходів, поліпшити екологічну обстановку та естетичний стан ділянки. Септик для будинку надає вам ряд істотніх економічних переваг, а аераційна станція та біоочищення стоків відкріває перед вами абсолютно Нові можливості в якісному управлінні рідкими стоками на ділянці.

Ви можете купити станцію біологічної очистки, в компании «Stroyseptik», звернувшись за одним Із зазначених телефонів. Наш фахівець відповість на всі Ваші запитання.

Please publish modules in offcanvas position.