БЕТОННИЙ СЕПТИК З ГІДРОБЕТОНУ

Комфортне життя сучасної людини неможлива без вже звичних зручностей: кухні, туалету та ванної кімнати. Але якщо централізована або місцева каналізація відсутні, стічні води створюють серйозну проблему.

Вирішити проблему відведення побутових стоків із приватних будинків, які стоять окремо від селища, або в межах населеного пункту без каналізації, можна шляхом встановлення індивідуальних очисних споруд. Бажано, щоб система очищення була спроектована ще до зведення житла.

Щоб створена на ділянці система безперебійно працювала, важливо розуміти і знати способи очищення. 

 

Бетонний септик - найпоширеніший варіант для приватних будинків, дач і котеджів, оскільки він відрізняється високою міцністю і довговічністю.

Переваги септиків

Ще зовсім недавно, на заміських ділянках використовувалася стандартна вигрібна яма, але часи змінюються. На зміну примітивним ямам прийшли септики. Завдяки ним можна убезпечити землю на предмет екологічної чистоти. З їх допомогою відбувається збір і очищення стоків.

У системі є камера для збору відходів життєдіяльності людини, а також резервуар зі спеціальними бактеріями для їх очищення. Також може бути камера для доочищення.

Немає різниці, це септик бетонний монолітний чи ні, його використання має ряд плюсів:

  1. Стійкість системи до високих і низьких температурних показників, перепадів температур.
  2. Економія коштів (необхідність обслуговування раз на п'ять років).
  3. Можливість використання в будь-яких умовах, незалежно від рівня грунтових вод.
  4. Легкість монтажу та проста конструкція дозволяють швидко встановити в заздалегідь підготовленому місці.
  5. Герметичність і міцність. Навіть при русі грунту, бетон не буде розсипатися.
  6. Незалежність від електричної енергії. Навіть при відсутності електропостачання, септики будуть справно функціонувати.

Вимоги до монтажу:

- Рекомендовано встановлювати на відстані п'яти або менше метрів від виходу каналізаційної труби з будинку. Якщо септик буде перебувати далі, то каналізаційна труба повинна бути утеплена мінеральною ватою, щоб звести до нуля ймовірність замерзання.

- Відстань до будь-яких об'єктів не повинна бути меншою, ніж 5 метрів.

- Свердловина або водопровідний колодязь, повинні знаходитися не ближче тридцяти метрів.

Бетонний септик, ціна

Якщо вам необхідно створити оптимальні умови для відведення стоків, ми рекомендуємо використовувати саме бетонні септики. Але яка буде вартість такого роду конструкції, запитаєте ви? Досить невисока!

На нашому сайті є два види септиків:

- SS-Bio з біофільтром;

- для високих ґрунтових вод.

Перевага нашої компанії - продаж високоякісних виробів за невисоку вартість. Септики від STROYSEPTIK ніколи не допустять поширення неприємних запахів на території і критичного зараження грунту! Тому звертайтеся до наших кваліфікованих менеджерів, вони допоможуть підібрати найкращий для вас варіант і оформлять замовлення.

 

© 2021 stroyseptik.kiev.ua. все права защищены.

Please publish modules in offcanvas position.