БЕТОННИЙ ГЕРМЕТИЧНИЙ ПОГРІБ-КЕСОН

Погріб для приватного будинку - це «джерело вітамінів», доступних цілий рік. Якщо ви вважаєте за краще мати на своєму столі натуральні овочі й фрукти, можна купити готовий бетонний погріб для їх зберігання, замовивши погріб-кесон у професіоналів.

Погодьтеся, щоб спроектувати й побудувати погріб, потрібні спеціальні навички. Бетонний погріб може бути частиною будинку, а може розташовуватися автономно. Якщо ви тільки плануєте будівництво, саме час зробити закладку для погреба на етапі підготовки фундаменту. Ну а якщо будівля давно готова, то бетонний герметичний погріб можна встановити на прилеглій території.

Stroyseptik виготовляє та реалізує погреби-кесони з надміцного гідробетону для різних господарських потреб.

Конструкція бетонного погреба

Ми виготовимо для вас герметичний погріб із вологотривкого бетону й сталевої арматури та доставимо конструкцію в повній готовності до монтажу. Основними елементами конструкції бетонного виробу є:

 • монолітний корпус прямокутної форми;
 • надійна плита перекриття.

Міцність кріплення цих складових між собою забезпечує спеціальний клейовий розчин. Наш бетонний погріб-кесон додатково обладнаний технічним колодязем, вентиляцією та люком.

Бетонний погріб VS цегляний

У чому ж виграє погріб з бетону, наприклад, у цегляного? Тож почнемо:

 • довговічність експлуатації

Немає ніякої необхідності в додатковому зміцненні стін. Така конструкція буде служити десятиліттями, виключаючи видавлювання з ґрунту й інші деформації.

 • захист вмісту від ґрунтових вод

Завдяки водовідштовхувальним характеристиками спеціальної марки бетону всередині погреба цілий рік підтримується стабільний температурний режим. Навіть якщо у вашій місцевості переважають важкі й водонасичені ґрунти, ваш урожай надійно захищений.

 • універсальність застосування

По-перше, купити погріб із бетонної конструкції можна як для сільського будинку, так і для міської місцевості. Для його встановлення достатньо невеликої ділянки землі або навіть паркувального місця в межах міста. На ділянці заміського будинку погріб може бути вкритий шаром ґрунту, придатного для вирощування нового врожаю.

По-друге, ви можете придбати погріб-кесон не тільки для зберігання продуктів харчування, а й в якості оглядової ями для свого гаража.

 • практичність

Матеріал, з якого виготовлений погріб, протистоїть:

 • утворенню цвілі, грибка, корозії та гниття,
 • непроханим гостям у вигляді гризунів.

Такі якості забезпечують цілісність вмісту вашого погреба у всіх сенсах.

Як відбувається монтаж готового бетонного погреба:

 1. Підготовка котловану: вибірка ґрунту відбувається на площі, що перевищує розміри готового монолітного бетонного погреба на 15-20 сантиметрів.
 2. Занурення кесона в підготовлений ґрунт за допомогою спецтехніки.
 3. Засипання простору, що залишився, ґрунтом і його утрамбовування.
 4. Утеплення стін, внутрішнє оздоблення й комплектація (послуги оплачуються додатково).

Погріб із вологостійкого бетону марки W10 від компанії «Stroyseptik» - відмінне рішення для збереження свіжості вашого врожаю та інших господарських потреб.

З питань придбання кесонів ви можете звертатися за номерами телефонів, зазначених на нашому сайті.

© 2021 stroyseptik.kiev.ua. все права защищены.

Please publish modules in offcanvas position.