БІОФІЛЬТРИ ДЛЯ СЕПТИКА

МІНІМУМ ВИТРАТ - МАКСИМУМ КОРИСТІ

Пропонуємо вашій увазі інноваційну розробку компанії «StroySeptik» - фільтр для каналізації SS Biofilter . З його допомогою здійснюється механічне очищення від забруднень попередньо відстояних стічних вод, перш ніж вони досягнуть дренажної системи. Основою біофільтра є йоршове біозавантаження. Така конструкція сприяє зростанню й харчуванню анаеробних бактерій - головного компонента глибокого очищення стічних вод від органічних забруднень.

Фільтр для каналізації SS Biofilter застосовують як для монолітних бетонних септиків, так і для септиків із кілець із бетонованим дном.

Біофільтр для септика від компанії Stroyseptik ідеально підійде вам, якщо:

  • на вашій ділянці немає місця для встановлення станції очищення стічних вод;
  • ви хочете заощадити кошти на будівництві каналізаційної системи.

 

Особливості фільтру для стоків SS Biofilter

Ступінь очищення стічних вод за допомогою біопрепаратів для септиків і біофільтра від компанії Stroyseptik може досягати 70-75%. Це стало можливим завдяки йоршовому біозавантаженню, яке сприяє розмноженню анаеробних бактерій - головного "ворога" всіх органічних сполук.

Основними перевагами фільтра для септика SS Biofilter перед аналогами є демократична ціна й простота обслуговування. Крім того, фільтр від Stroyseptik перевершує їх в обсязі фільтруючого матеріалу.

Також при виготовленні біофільтра були використані найміцніші й стійкі до агресивного середовища матеріали:

  • корпус: поліпропілен високої міцності (5мм);
  • йоршове біозавантаження: дріт-нержавіюча сталь і густий пластиковий ворс;
  • муфта: гумова прокладка для герметизації вхідної труби.

SS Biofilter забезпечує ефективну очистку стічних вод, одночасно захищаючи дренажну систему.

 

Як працює біофільтр для каналізації?

Відстояні в камерах септика стічні води, перш ніж потрапити до дренажної системи, проходять крізь біофільтр. Завдяки йоршовому біозавантаженню, яке покликане затримувати на собі всі плаваючі речовини, до дренажу потрапляє лише вода.

Уявімо, що в будинку збільшилася кількість проживаючих осіб або ви одноразово зливаєте великий обсяг води (наприклад, ванну). В цьому випадку в каналізаційній системі відбувається вимивання мулу. Цей нерозчинений осад, піднятий із дна, потрапляє прямо до дренажу. Це може стати причиною виходу системи з ладу. Застосування біофільтра для септика - це можливість уникнути таких негативних чинників, подовживши термін експлуатації обладнання.

Як і будь-яке обладнання, SS Biofilter вимагає періодичного обслуговування. На ділі - це елементарна процедура: раз на 6 місяців необхідно вийняти йоршове біозавантаження фільтра й промити його під проточною водою.

Ціна на біофільтри для септика в компанії «StroySeptik» приємно вас здивує!

Телефонуйте та замовляйте наші біофільтри для септика вже зараз! Або залиште заявку, і наш менеджер зв'яжеться з Вами. Звертайтеся до наших менеджерів-консультантів у будь-який зручний для вас спосіб - вони проконсультують вас, допоможуть підібрати найкращу модель і оформлять замовлення з доставкою!

 

© 2021 stroyseptik.kiev.ua. все права защищены.

Please publish modules in offcanvas position.