Біофільтри для септика

Автономна система каналізації для будинку, дачі, невеликого торгового чи виробничого приміщення буде замкнутою, якщо каналізаційний септик укомплектувати біофільтром. Біофільтр для септика є прекрасним рішенням для облаштування екологічно чистої замкнутої каналізаційної системи у відсутності централізованої каналізації.

Біофільтр для каналізації необхідний в тому випадку, коли немає достатньої площі ділянки для правильного облаштування поля фільтрації каналізаційних стоків або досить часто засмічується ділянку грунтової доочищення, а також в разі, якщо очищення стоків, що проходять септик, відбувається в недостатньому обсязі.

Фільтр для септика - це спеціальна ємність, заповнена керамзитом. Система вентиляції забезпечує доступ в активну зону фільтра кисню.

Біологічно активний фільтр для каналізації призначений для механічного очищення попередньо відстояних стічних вод від забруднень перед їх зливом в дренажну систему. До того ж, Єршова біозагрузка, служить прекрасним середовищем проживання анаеробних бактерій, за допомогою яких стічні води очищаються від органічних забруднень.

Фільтр, установлений в септик сприяє прискореному розкладанню елементів органічного походження, завдяки активній участі в процесі різних мікроорганізмів. Якщо немає можливості організувати доочищення стічних вод, установка таких фільтрів на септик повністю вирішить проблему ефективного очищення стічних вод.

Головним показником фільтра для септика є його продуктивність, адже саме вона характеризує швидкість переробки каналізаційних стоків. Також необхідно з'ясувати у наших консультантів такий параметр, як частота відкачування фільтра і його очищення.

Технічне обслуговування наших біологічних фільтрів для септика нескладне і доступно кожному. Простота в експлуатації, доступність і надійність є головними перевагами фільтра для септика від компанії Stroyseptik.

На нашому сайті представлені тільки найкращі біофільтри для септиків, розроблені компанією Stroyseptik.

Телефонуйте і замовляйте наші біофільтри для септика вже зараз! Або залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами. Звертайтеся до наших менеджерів-консультантів будь-яким зручним способом, вони проконсультують вас, допоможуть підібрати найкращу модель і оформлять замовлення з доставкою!

Please publish modules in offcanvas position.