СЕПТИКИ ДЛЯ ДОМУ ПЛАСТИКОВІ

Сучасний стандарт комфорту передбачає наявність санвузла всередині будинку. А в багатьох оселях часто встановлюють кілька туалетів і ванних кімнат. Для забезпечення чистоти ґрунтових вод і повітря, на території заміської ділянки, каналізація повинна бути правильно встановлена. Головне завдання після підключення будинку до локальної каналізації - вибрати актуальний спосіб переробки стоків. Адже саме правильний відведення стічних вод забезпечить комфортне і безпечне перебування на ділянці.

Септик для приватного будинку - елемент локальної каналізації, основа роботи якого полягає в очищенні стічних вод за допомогою відстоювання, часткової переробки і розшарування, з допомогою ряду процесів. Перевага даного обладнання полягає в його енергетичної незалежності.

Вартість септиків для будинку залежить від безлічі факторів. Виробники враховують рівень грунтових вод, навантаження, глибину установки. Вони виготовляють посилені септики зі спеціальних двостінних труб з високою кільцевою потужністю, або прості литі. Цей елемент каналізації, як правило, має 2-3 камери, в яких відбувається поетапна очистка: відстоювання, розшарування і переробка побутових стоків.

Перш ніж купити септики для дому в Україні необхідно чітко розуміти:

  1. Які будуть покладені завдання (якщо мова йде про дачі, і ви приїжджаєте туди лише у вихідні дні та свята в теплу пору року, то досить буде компактної моделі).

  2. Якщо є ванна в будинку, передбачається великий обсяг скидання, коли весь вміст резервуара йде в систему очищення. Для такого житла підбирається септик, який передбачає камеру об'ємом 200-500 літрів.

  3. Яка кількість людей буде проживати, епізодично чи вони будуть там перебувати або кожен день. Для кількох домочадців досить буде обсягу в один-два кубічних метрів, а для великої родини треба більше 4 м³.

Якщо хочете рідше витрачати фінансові кошти на виклик асенізаторів, варто звернути увагу на тип системи очистки. Сучасні септики відстоюють, затримують механічні домішки. Для ефективної переробки органічних частинок слід використовувати анаеробні бактерії. На ринку є навіть такі моделі, які на виході видають чисту воду.

Інтернет магазин септиків для будинку

На нашому сайті представлені різні типи септиків для будинку, тут можна підібрати:

- септики резервуари;

- Біо і еко септики;

- готові комплекти автономних каналізацій;

- комплекти: дренажний поле і септик.

Вся представлена ​​в каталозі продукція широко застосовуються практично скрізь, тому, якщо вам необхідно створити оптимальні умови відведення каналізаційних стоків, зв'язуйтеся з нашими менеджерами! Вони допоможуть підібрати оптимальну модель і оформлять замовлення.

 

 

 

© 2021 stroyseptik.kiev.ua. все права защищены.

Please publish modules in offcanvas position.