Все предложения

 ДРЕНАЖНІ ТУНЕЛІ - КРАЩЕ ДЛЯ ДРЕНАЖУ 

 

На сайті нашої компанії STROYSEPTIK представлено дренажні тунелі для Вас.

Якщо Вам потрібно облаштувати підземне дренажний поле (відведення очищених стоків і стічних вод) на Вашому будівельному об'єкті, тоді наші дренажні тунелі - саме те, що Вам потрібно.

Інфільтраційні тунелі мають невелику вагу - 11 кг і можуть приймати до 300 л води за 1 раз.

Конструкція даних тунелів створена таким чином, що дозволяє укладати їх рядами, поєднуючи в одну систему.

З нашим співвідношенням ціна / якість для Вас немає ніяких ризиків, навіть мінімальних. Ви залишитеся задоволені покупкою наших тунелів. 

Просто залиште свій контактний номер і наш менеджер зв'яжеться з Вами!

Замовляйте наші дренажні тунелі вже зараз і Ви не пошкодуєте.

 

Дренажний тунелькупитиКиїв  і вся Україна

Утилізація стічних вод на об'єктах, незалежно від їх призначення - найголовніше завдання у сфері водовідведення. Різні корпорації протягом багатьох років розробляють унікальне обладнання й технології для досягнення максимального очищення стічних вод.

Дренажний тунель - особлива конструкція, що дозволяє відводити води із септиків, ґрунтові й зливові води. Пристрій здатен пропускати крізь себе 300 літрів рідини різної консистенції - він може замінити поля фільтрації та відвідні колодязі.

Конструкційні особливості такі: дренажні труби, які відводять рідину, кріпляться до секцій із гідроізоляцією. Для сильно заболочених ділянок можна розмістити кілька секцій тунелю.

Переваги

Дренажні тунелі ,  ціна  на які відрізняється, залежно від матеріалу й продавця - секційні, тому є можливість їх подовжувати, збільшуючи, таким чином обсяг фільтрованої води. Водночас, тунелі компактні, і їх можна з легкістю розміщувати навіть на невеликій земельній ділянці.

Ось головні переваги конструкцій такого роду:

1) Невеликий шар засипання. Якщо дренажний тунель прокладається під городом або пішохідною зоною, досить буде тридцяти сантиметрів ґрунту, щоб його засипати. При монтуванні під автомобільною дорогою або стоянкою, необхідно засипати п'ятдесятьма см ґрунту, цього цілком вистачить.

2) Високий ступінь надійності й міцності. Завдяки особливості матеріалу тунелі здатні витримувати неймовірні на перший погляд навантаження. Вони не піддаються хімічній дії, деформації та корозії.

3) Легкість монтажу. Нескладна конструкція та невелика вага дозволяють встановлювати тунель без будь-якої підготовки й навчання.

4) Економія місця.

Дренажні тунелі, вартість, Україна

Якщо хочете облаштувати відведення зливових вод і очищених стоків, дренажні системи від компанії «Стройсептік» - саме те, що потрібно. Незалежно від того, яка у вас територія, скільки санвузлів і мешканців будинку, звернувшись до нас, ви отримаєте все необхідне для цього.

Завдяки грамотній роботі протягом багатьох років, ми пропонуємо своїм клієнтам найкраще співвідношення ціна / якість. Тому не варто схилюватися щодо вартості, ви точно будете задоволені придбанням продукції у нас.

Вас цікавить прочищення каналізації? Наші кваліфіковані фахівці готові виїхати за вказаною адресою в Києві й області. Просто залиште свій контактний номер телефону, заповнивши спеціальну форму на сайті, і наш консультант зв'яжеться з вами найближчим часом.

 

© 2021 stroyseptik.kiev.ua. все права защищены.

Please publish modules in offcanvas position.