ПРО КОМПАНІЮ STROYSEPTIK

ПРО КОМПАНІЮ STROYSEPTIK

Зниження якості води стало глобальною проблемою, яка на пряму впливає на вартість надання води комунальними службами, обсяг доступної для використання води і врешті-решт на здоров'я людини. Забруднення води в основному відбувається в результаті скидання сільськогосподарських відходів, побутових стічних вод і промислових стоків.

Очисні споруди і станції біологічної очистки стічних вод - один з кращих варіантів вирішення проблеми якості води та здоров'я населення, а також зростаючої поширеності захворювань, що передаються через воду.

Основне завдання «Stroyseptik» полягає в поданні готового технічного рішення, комплектації і установці сучасних очисних споруд в Україні. Наші технічні рішення спеціально розроблені для очищення стічних вод від житлових будинків, ресторанів, готелів, шкіл, торгових центрів, промислових підприємств та інших об'єктів.

Власне виробництво

Компанія «Stroyseptik», офіційний виробник систем очищення стічних вод: очисних споруд, станцій біологічного очищення і септиків. Ми виготовляємо вироби з полімерних матеріалів методом екструзії зварювання (виробництво виробів з поліпропілену).

Головною метою компанії була розробка і випуск універсального очисного обладнання для приватного сектору на всій території України. Саме тому наше обладнання поєднує в собі головні переваги популярних очисних систем і залишається економічно привабливим для покупця.

Як ми працюємо?

Команда «Stroyseptik» робить все можливе, щоб зосередитися на клієнтах, зрозуміти їх потреби і вимоги, які змінюються в залежності від ринку, і знаходити збалансовані рішення.
Завдяки нашій професійної орієнтації та багаторічному досвіду експлуатації ми пропонуємо найвищий рівень професіоналізму у всіх областях експлуатації установок.

Ми пропонуємо планомірне вирішення завдань, що складається з наступних етапів:

1. Дослідження території - команда фахівців приїде на ваш об'єкт у встановлену дату для визначення необхідних обсягів робіт, замірів, попередніх розрахунків продуктивності і потужності споруди.

2. Проектування - грунтуючись на зібраній виїзними інженерами інформації, техвідділ розробить персональний проєкт, що максимально задовольняє побажання клієнта по продуктивності і ціні.

3. Координування - документальне свідчення технічного рішення з термінами виконання проєкту.

4. Виготовлення споруди - в виробничих цехах виготовляються очисні споруди, станції біологічної очистки, септики та інше обладнання.

Робочі команди «Stroyseptik» засновані на професіоналізмі, командному духу, єдності, гнучкості, турботі і досвіді, які гарантують швидке і ефективне рішення.

Сила «Stroyseptik» полягає в тому, щоб передбачити еволюцію стандартів і правил у сфері охорони навколишнього середовища та охорони здоров'я, розробляти технології майбутнього і оптимізувати існуючі технології, пропонуючи практичні, інноваційні та індивідуальні рішення, що відповідають конкретним потребам і вимогам клієнтів.

Звертайтеся, для нас немає нерозв'язних завдань!

© 2021 stroyseptik.kiev.ua. все права защищены.

Please publish modules in offcanvas position.