ПЛАСТИКОВІ КЕСОНИ ДЛЯ СВЕРДЛОВИН

Спеціальний захист для обладнання й труб - пластиковий кесон  - забезпечує ефективну безпеку водопровідних труб і свердловин у зимово-весняний період. Загрозу їм у цю пору року становлять талі води. Ефективний захист із пластику не тільки підвищує тривалість експлуатації труб, але й є запорукою безперебійної та точної роботи механізму подачі води.

Галузь використання пластикових кесонів для свердловин

Використання кесонів із пластику фахівці рекомендують тим, хто планує будівництво дачі або приватного будинку. Пластикові кесони покликані забезпечити довговічність роботи автономної каналізаційної системи, в тому числі, завдяки надійному захисту водопроводу від талих і стічних вод.

Полімерні матеріали, які використано для виготовлення кесонів, характеризуються високою стійкістю до низьких температур. Таким чином, ви зможете обійтися без додаткового утеплення.

Завдяки численним перевагам кесонів для свердловин і труб індивідуальна каналізаційна система ефективно захищена.

Конструкція кесонів із пластику

Компактні розміри пластикових кесонів дозволяють заощадити простір приміщення, в той час як всередині самого виробу легко розміщується вся «начинка» системи, а саме:

  • гідроакумулюючий бак із мембраною;
  • датчики тиску різних модифікацій;
  • фільтри;
  • автоматика та інше обладнання.

Надміцні матеріали кесонів для свердловин із пластику забезпечують 100% -у герметичність. Полімерні матеріали також мають високу корозійну стійкість, що забезпечує довговічність використання виробів.

Крім того, використання високоякісного поліпропілену забезпечує легкість конструкції спеціального захисту для труб, тому розвантаження та встановлення обладнання не вимагають використання спецтехніки.

Ми забезпечуємо повну комплектацію пластикових кесонів для свердловин з урахуванням індивідуальних потреб замовника.

Кесон для свердловини

При будівництві приватного будинку, дачі або котеджу надважливим завданням є забезпечення будинку водою в будь-який сезон. Для вирішення цього завдання необхідно облаштувати свердловину та високоякісні комунікаційні системи. Кесон для свердловини - один із найважливіших елементів для отримання високоякісної та смачної води.

Це герметична ємність із пластику або металу, яка фіксується на обсадній трубі свердловини та закопується в ґрунт на глибину 2-3 м з таким розрахунком, щоб навіть у міцні морози водопровідна арматура й насосна станція НЕ перемерзали та справно функціонували.

Кесон на свердловину встановлюється безпосередньо над джерелом води. Свердловинний кесон захищає джерело питної води від низьких температур у зимовий період, запобігаючи промерзанню труб. Кесон під свердловину також є надійним захистом джерела питної води від потрапляння до нього талих стічних вод.

Облаштування свердловини кесоном повністю ізолює основний стовбур свердловини від навколишнього середовища та забезпечує санітарну й біологічну безпеку водозабору.

Поліпропіленовий  кесон для свердловини може бути циліндричної або прямокутної форми. Товщина стінок - близько від 6 мм. Виготовляється з листового матеріалу. Також компанія Stroyseptik пропонує споживачам пластиковий кесон для свердловини . Завдяки якості, надійності та невисокій вартості, пластиковий кесон для свердловини в Україні є дуже популярним серед більшості дачників і жителів заміських будинків.

Купити кесон можна не виходячи з дому. Зв'яжіться з нашими менеджерами-консультантами, які допоможуть вам обрати оптимальний варіант, залежно від місця розташування свердловини, її технічних параметрів, обсягів споживаної води тощо.

Кесон ціна - наші товари та ціни безсумнівно є найкращою пропозицією на ринку за співвідношенням ціна / якість.

Щоб купити кесон, зв'яжіться з нами за вказаними контактами.

Купивши продукцію від компанії Stroyseptiк , ви отримуєте високоякісні вироби, термін служби яких може тривати до п'ятдесяти років.

© 2021 stroyseptik.kiev.ua. все права защищены.

Please publish modules in offcanvas position.