Замовити локальні очисні споруди в Україні -ідеальний варіант для дачі і заміського котеджу

Сучасні реалії такі, що будівництво приватних будинків, найчастіше знаходиться на віддалі від центральної каналізації. Тому там, доцільніше буде встановити локальні очисні споруди, ціна на які, може бути нижче, ніж вартість підключення до віддаленої централізованої мережі. Саме завдяки їм, вдається домогтися очищення стічних вод до стану, яке потрібно, відповідно до санітарних норм.

Перш ніж встановлювати локальні споруди для очищення стоків, необхідно врахувати ряд особливостей ділянки і розташування різних об'єктів. Якщо будинок знаходиться на невеликому відрізку землі, варто віддати перевагу малогабаритним септиків, які при бажанні можна встановити самостійно.

Розташування очисних споруд на присадибній ділянці
Для того щоб все було виконано правильно, розробку проекту автономної каналізаційної системи необхідно довірити професіоналам своєї справи. Вони зможуть врахувати всі тонкощі (наявність комунікацій, будівель, властивості грунту і його рельєф), і не допустять помилки, яка може негативно позначитися на здоров'ї і стані грунту.

особливості застосування
Перш ніж замовити локальні очисні споруди стічних вод, необхідно створити проект, який передбачає:

Забезпечення сталого функціонування споруди.
Організацію відведення вже очищених стоків (багато їх використовують для поливу городу або газону).
Вибір місця розташування, з урахуванням санітарних норм.
Підбір типу.
переваги
Нові системи можуть очищати стоки на 98%, тому такі септики можна встановлювати в зелених зонах без бетонування. Ось їхні головні плюси:

- біофільтр, який гарантує високу якість очищення стічних вод;

- можливість додатково укомплектувати;

- потужні компресори;

- високоефективна аераційна система;

- об'ємний приймальний відсік;

- повна безпека для здоров'я;

- тривалий період експлуатації;

- високий рівень стійкості при температурних коливаннях;

- безшумна робота;

- простота догляду.

Інтернет магазин локальних очисних споруд для каналізації
На сайті компанії «Stroyseptik» кожен зможе знайти очисні споруди для свого будинку або дачі. Ми пропонуємо різні комплекси споруд, які фільтрують стічні води на території, що знаходиться далеко від загальної каналізації. Всі септики, представлені в нашому каталозі, призначаються для приватних користувачів.

Ви зацікавилися? Тоді зв'язуйтеся з нашими менеджерами! Вони допоможуть підібрати оптимальний варіант очисної споруди, підкажуть вартість, яка вас однозначно втішить, і оформлять замовлення.

Please publish modules in offcanvas position.