Локальні очисні споруди DANLEN DL-250

Продуктивність, л / добу
50 000
Обсяг, куб.м.
68
Кількість проживаючих, чол .
250
матеріал вироби
поліпропілен
Діаметр (мм)
2400
Довжина, мм
15 000
кількість камер
від 6
Нет заданного изображения
Нет заданного изображения Не встановлено зображення Нет заданного изображения Нет заданного изображения Нет заданного изображения Нет заданного изображения

 ОЧИСНІ СПОРУДИ DANLEN DL-250


Продуктивність 50 куб. м. / добу (еквівалент 250 мешканців)

Очисні споруди TM DANLEN - це комплекс споруд і устаткування для очищення господарсько-побутових, і схожих до них за складом виробничих стічних вод, продуктивністю від 10 м3 / добу до 100 м3 / добу і більше. Комплект обладнання включає в себе горизонтальну ємність заводської готовності з надтовстого поліпропілену й комплектуючих світових виробників. Ємності монтуються під землею та мають відкрите чи закрите виконання.

 Галузь застосування обладнання:

⇢ котеджні містечка, житлові комплекси;

⇢ готелі, будинки відпочинку, пансіонати, санаторії;

⇢ міські житлові будівлі, школи, будівлі культури;

⇢ окремостоячі промислові об'єкти та підприємства (за відсутності централізованої каналізації).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Технологія очищення

Метод глибокого біологічного очищення побутових стічних вод у системі TMDANLEN засновано на принципі комплексного використання прикріплених і зважених культур мікроoрганізмов (прикріпленої біоплівки й активного мулу), а також чергування аноксидних і аерованих зон із рециркуляцією активного мулу, що дозволяє чергувати процеси нітрифікації та денітрифікації й забезпечити високу ступінь очищення не тільки від легкоокислюваних забруднень, але й від азоту та фосфору. Якість очищення очисних споруд TMDANLEN гарантує якість очищення стічних вод до встановлених норм для водойм господарсько-побутового та рекреаційного водокористування, а також до норм скиду очищених вод у водойми рибо-господарського призначення та рельєф.

Варіант виконання за типом розміщення:

Підземний варіант виконання: ємність із поліпропілену (товщина корпусу від 15 до 35 мм) із декількома технологічними відсіками (від шести й більше).

Можливий комплект обладнання:

⇢ підземні ємності з насосною групою для перекачування й усереднення обсягу стоку;

⇢ підземний модуль біологічного очищення, що включає в себе аеротенк, первинний, вторинний і третинний відстійник, блок доочищення, блок УФО-знезараження, насосну групу;

⇢ малий технологічний павільйон із повітредувками, шафами автоматизації та диспетчеризації, сховищем реагентів, зневоднювачем осаду мішкового типу.

Перевага підземного розміщення полягає в менших експлуатаційних витратах на опалення й кондиціонування павільйонів, відсутності великих технологічних павільйонів/будівель на території. Рекомендуємо використовувати для невеликих витрат без специфічних забруднень.

 

 

Продуктивність, л / добу
50 000
Обсяг, куб.м.
68
Кількість проживаючих, чол .
250
матеріал вироби
поліпропілен
Діаметр (мм)
2400
Довжина, мм
15 000
кількість камер
від 6
Продуктивність, л / добу
50 000
Обсяг, куб.м.
68
Кількість проживаючих, чол .
250
матеріал вироби
поліпропілен
Діаметр (мм)
2400
Довжина, мм
15 000
кількість камер
від 6
© 2021 stroyseptik.kiev.ua. все права защищены.

Please publish modules in offcanvas position.