Послуги

ВИБІР ОЧИСНОГО ОБЛАДНАННЯ

Вибір оптимального варіанту автономної каналізації залежить від цілого ряду чинників: характеристика грунтів, графік проживання в заміському будинку, доступність каналізаційного обладнання для обслуговування асенізаційної машиною, кількість користувачів, сума грошових коштів, які власник може собі дозволити виділити на організацію необхідної системи автономної каналізації, площа ділянки, не зайнята будинковими будівлями.

УВАГА!

Рекомендуємо Вам приймати остаточне рішення щодо вибору обладнання тільки після консультації з фахівцем нашої компанії.

МОНТАЖ СИСТЕМИ БІОЛОГІЧНОЇ ОЧИСТКИ

Для будівництва і установки очисних споруд необхідно наявність певних знань і навичок. При відсутності таких вигідніше і безпечніше запросити висококваліфікованих фахівців з ліцензованої фірми, які самостійно виконають всі роботи по установці і монтажу і здадуть «під ключ» готовий об'єкт з усіма інженерними комунікаціями. Грамотні фахівці нашої компанії, чий профіль і основний вид діяльності - монтаж і проектування систем каналізації, зазвичай готові в короткі терміни виконати всі види робіт по монтажу очисних споруд з наданням гарантій, а також їх подальше обслуговування з постачанням, витратних і фільтруючих матеріалів. В результаті власникам заміського будинку будуть гарантовані комфортні умови проживання.
Монтаж системи може бути виконаний як самостійно Замовником, так і фахівцями компанії "Stroyseptik"

ПУСКО-НАЛАГОДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ

Пуско-налагоджувальні роботи очисного обладнання проводяться після закінчення будівельно-монтажних робіт.
До пуско-налагоджувальних робіт відносяться:

  1. Огляд якості проведеного монтажу системи.
  2. Налаштування аераторів, розташованих усередині системи.
  3. Налаштування ерліфтов, розташованих усередині системи.
  4. Підключення блоку автоматики і компресора, розташованих в спеціальному герметичному і вентильованому відсіку (підведення електроживлення до місця розташування автоматики і компресора виробляється силами Замовника).
  5. Регулювання кульових вентилів подають повітря на аератори і ерліфти, розташовані всередині системи.
  6. Підключення дренажного насоса (при напірному скиданні очищеної води).


СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Обслуговування системи може проводитися як самостійно, так і співробітниками нашої сервісної служби.

Однак кожна система автономної каналізації монтується індивідуально відповідно до конкретних умов експлуатації, тому без професіоналів тут не обійтися, та й брудну роботу по профілактичної миття та чищення краще довірити людям, які мають відповідні навички та обладнання. Сервісна служба компанії складається з фахівців, що мають великий практичний досвід обслуговування установок, які знають всі модифікації і нюанси роботи систем біологічної очистки не тільки "наших", але і інших виробників.

Система біологічної очистки розрахована на експлуатацію протягом тривалого часу. Періодичність і перелік робіт, що забезпечують безперебійну роботу очисних споруд системи, перераховані в технічному паспорті обладнання.

ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

Гарантійний термін обладнання на наше обладнання становить до 10 років за умови регулярного сервісного обслуговування фахівцями компанії STROYSEPTIK або спеціалізованими фахівцями.

Установка біологічної очистки виготовляється з компонентів, вироблених в Японії, Німеччині, Голландії, Чехії, мають міжнародні сертифікати.

Висока надійність установки забезпечується новими технічними рішеннями, якістю виготовлення, високою надійністю компонентів і професійним сервісним обслуговуванням.

Зверніть увагу!

Гарантія на насосне обладнання та компресори, які застосовуються в технології очищення, відповідає терміну, заявленого фірмами-виробниками цього обладнання.

© 2021 stroyseptik.kiev.ua. все права защищены.

Please publish modules in offcanvas position.