СЕПТИК ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Вибираємо септик для приватного будинку

Як вибрати якісний і ефективний септик для будинку при сьогоднішньому різноманітті сучасних очисних споруд? Справа ця, по правді кажучи, відповідальна і не завжди проста. Але тільки завдяки якісному та ефективному септику ви зможете обладнати житло економічною і ефективною автономною каналізацією так, щоб не мати проблем з нею в майбутньому.

Перш ніж купити септик для будинку, слід зважити всі «за» і «проти», а також зробити точні технічні розрахунки. Якщо ви вирішили обійтися без допомоги фахівців, ось кілька порад для правильного вибору підходящої саме вам очисної споруди.

Як самому вибрати септик для будинку: 4 аспекти

Коли рішення купити септик для приватного будинку прийнято, зверніть увагу на ці чотири його характеристики:

    1 . Продуктивність

Розрахунок варто починати саме з продуктивності септика. Вона розраховується виходячи з кількості проживаючих в будинку. Середньою добовою нормою споживання води на людину прийнято вважати 160-200 літрів. До кількості проживаючих додайте невеликий запас і отримаєте оптимальну продуктивність вашого септика. Дорогі і потужні моделі очисних споруд - зайва трата грошей.

    2 . Ступінь очищення стоків

На вартість септика впливає і конкретна вимога до ступеня очищення стічних вод. Максимальне очищення, а також знезараження стоків, забезпечують станції біологічної очистки. Це своєрідний комплекс, що складається з септика і станції доочистки. Відпрацьовані стоки після фільтрації на СБО придатні для поливу і технічних потреб. Ступінь очищення становить 95-98%.

Септики ж є більш бюджетним придбанням. Але для доочищення побутових стоків (грунтом) вони повинні бути додатково обладнані.

    3 . Сезонність

Цей показник означає інтенсивність проживання в будинку, а значить, споживання води. Для тимчасового проживання на дачі, наприклад, досить простого септика, що не потребує спеціального обслуговування і консервації при тривалому вашому відсутності. Відмінну працездатність без особливого нагляду мають:

  • пластиковий септик;
  • монолітний бетонний септик;
  • септик з біофільтром.

При постійному проживанні сім'ї в приватному будинку вимоги до септика інші: максимальна автономність і висока продуктивність.

Серед найбільш популярних на ринку це можуть бути такі моделі очисних споруд як:

  • пластикова станція біологічного очищення Danlen ;
  • бетонна біостанція SS-AERO.

Ці агрегати відрізняються, за великим рахунком, лише матеріалами корпусу. Обидва відмінно витримують навантаження великих розмірів і інтенсивності. В обох установках стічні води проходять глибоке очищення і знезараження, що дозволяють скидати воду у відкритий грунт.

    4 . Якість

Хочете вибрати дійсно надійний септик для будинку? Тоді, крім конструкції, важливо врахувати і якість матеріалів. Запорукою довговічною експлуатації септика для автономної каналізації є також екологічність матеріалів, з якого вони зроблені. Такими, наприклад, є:

  • гідротехнічний бетон;
  • якісний поліпропілен *.

Для виготовлення септиків використовується монолітний листової поліпропілен, термін служби якого - до 50-ти років. «Якісний» означає стійкий до механічних навантажень з боку грунту, а також хімічних впливів.

Зверніть увагу : через досить агресивного навколишнього середовища недоцільно оснащувати септик металевими деталями або запчастинами з інших нестабільних матеріалів. І совісний виробник це враховує.

Септики для дому від компанії Stroyseptik

Якщо ж установка септика в приватному будинку - не ваш коник, ми можемо запропонувати свою професійну допомогу.

У нашому арсеналі завжди різноманітні септики для приватних домоволодінь від кращих виробників і власного виробництва. Ціна септика залежить від матеріалів і технічних характеристик.

Фахівці компанії «Stroyseptik» надають весь комплекс послуг, починаючи від консультації при виборі очисного обладнання, закінчуючи його монтажем та запуском. У нас ви знайдете комплексне вирішення питання установки і експлуатації септика під ключ для приватного будинку з урахуванням індивідуальних вимог.

Щоб уникнути проблем з каналізацією на дачній ділянці або в приватному будинку, звертайтеся до професіоналів з великим досвідом облаштування автономних каналізаційних систем.

Купити септик для дачі, заміського будинку або котеджу ви можете, звернувшись до наших консультантів за телефонами: 096/093 193-93-73 .

© 2021 stroyseptik.kiev.ua. все права защищены.

Please publish modules in offcanvas position.