СТАНЦІЇ БІОЛОГІЧНОГО ОЧИЩЕННЯ

БЕЗПЕЧНА ДОМАШНЯ СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ СТОКІВ

Станція біологічного очищення (СБО) - ефективне сучасне рішення для організації індивідуальної каналізаційної системи в будинку з постійним проживанням людей. Щоб не забруднювати навколишнє середовище, але при цьому обійтися без послуг асенізатора, можна купити станцію біологічної очистки, що дозволяє не накопичувати стоки, а якісно їх очищати. 

Stroyseptik займається продажем очисних станцій, а також їх монтажем та введенням в експлуатацію від «А» до «Я». Для встановлення СБО підійде будь-який тип ґрунту і невелика територія ділянки.

Як працює станція біологічного очищення

Для поетапного очищення стічних вод станції біологічного очищення води мають чотири секції. Незважаючи на це, розміри обладнання дуже компактні, а процес його монтажу не становить труднощів для професіоналів. Хоча каналізація, де встановлено ​​станцію, не потребує відкачування стоків, існує процедура обслуговування такого обладнання, а саме:

 • очищення фільтра компресора,
 • промивання секції та біозавантаження водою під тиском.

Під час експлуатації станції слід дотримуватися деяких обмежень: в каналізацію не можна скидати тверді відходи й агресивні миючі засоби.

Переваги автономної системи очищення стоків

Крім довговічності експлуатації при своєчасному обслуговуванні, хотілося б відзначити компактність обладнання для очищення стічних вод і відсутність необхідності в системі доочищення.

При виборі станції глибокої біологічноїго очищення ціна буде варіюватися в залежності від:

 • об'єму;
 • продуктивності;
 • технічних характеристик.

Важливо! Для економії енергоресурсів за умови тривалої відсутності мешканців необхідна консервація системи очищення стоків, що займає всього близько 10 хвилин.

Станція очищення стічних вод: принцип роботи

У компактному корпусі станції біологічного очищення стоків розташовані основні її вузли, а саме:

 • 4 об'єднані між собою камери;
 • потужний компресор японського виробництва;
 • автоматичний блок керування.

Перша з камер призначена для поділу рідини на фракції з подальшим насиченням киснем. Звідси біомаса з водою переміщується до окремого резервуару - аеротенка, де очищення стічних вод відбувається за допомогою активного мулу. Далі відбуваються етапи стабілізації мулу з розкладанням органіки й звільненням очищених стоків. Таким чином, стічні води виводяться з системи очищеними на 98%. До повторного використання (в якості добрив) готовий також очищений мул.

Встановлення станції очищення стічних вод

Щоб провести монтаж станції глибокого біологічного очищення не потрібна особлива спецтехніка. План робіт зі встановлення станції біологічного очищення для домогосподарства, яку наші фахівці готові виконати для вас, виглядає так:

 1. підготовка котловану;
 2. підготовка поверхні (при високих ґрунтових водах);
 3. занурення станції в котлован;
 4. наповнення водою, пошарове засипання й утрамбовування котловану;
 5. монтаж вхідних і вихідних комунікацій;
 6. підведення електрокабеля;
 7. планування ділянки (в зоні видимості залишиться лише люк).

Автономні каналізації розраховані на будь-яку продуктивність, тому, якщо ви не знаєте, як підібрати актуальні очисні споруди, зв'язуйтеся з нашими менеджерами-консультантами. Вони допоможуть обрати найкращу модель, яка буде служити вірою і правдою протягом багатьох років.

Вартість станції біологічної очистки стічних вод  від Stroyseptik вам точно сподобається, адже ми дбаємо про своїх клієнтів, на нашому сайті прийнятні ціни. При цьому якість конструкцій завжди на найвищому рівні.

Компанія STROYSEPTIK пропонує станції біологічної очистки ціна яких є найоптимальнішою на ринку. Ми докладно консультуємо щодо надійного виробника та  комплектуючих. За необхідності організуємо доставлення, монтаж і техобслуговування обладнання.

 

© 2021 stroyseptik.kiev.ua. все права защищены.

Please publish modules in offcanvas position.