ЖИРОУЛОВАЧІ ПОБУТОВІ ТА ПРОМИСЛОВІ

Останнім часом питання утилізації відпрацьованих відходів і масел в Україні стає все гостріше. Це пов'язано зі стрімким зростанням харчового виробництва в нашій країні.

І якщо на невеликих виробництвах мова йде про декілька кілограмах відходів, то на великих виробничих потужностях вихід становить до кількох тонн такої жирової маси на добу. Про те, яке згубний вплив на навколишнє середовище і каналізаційну систему мають подібні відходи, сказано і написано чимало.

Саме з метою попередження подібної проблеми, для очищення води від твердих частинок перед зливом на підприємствах усіх типів передбачені жироуловлювачі, т.зв. сепаратори жиру.

Від місця використання як раз і залежить вибір жировловлювача. Крім того, промислові жироуловлювачі варіюються по:

  • розмірами;
  • продуктивності;
  • варіанту виконання;
  • місця установки.

Сепаратор жиру, наприклад, може бути встановлений безпосередньо під мийкою, заглиблений у грунт або виготовлений у вигляді окремо стоїть контейнера.

Завданням улавливателя масел і відходів, встановленого на виході каналізаційної системи, є очищення стоків від жирів і твердих домішок. Таким чином, сучасне обладнання нейтралізує неемульговані жири і масла, що зібралися в результаті харчового виробництва.

Купити жироуловитель під мийку в інтернет магазині  компанії Stroyseptik

Якщо в каналізаційну систему потрапляє багато маслянистої рідини і жиру, труба обростає нальотом зсередини, з часом це призводить до засмічення. Він обмежує функціональність, а на кухні чітко відчувається неприємний запах. Спеціальний жироуловитель допоможе забути про такі наслідки.

Що це таке?

Жировловлювач , ціна якого доступна кожному, являє собою пристрій, що не допускає проникнення жирних субстанцій в каналізаційні труби і очисні споруди.

Принцип роботи пристрою полягає у фракційному поділі жирів і рідини. Виходячи з цього, йому було дано назву сепаратор. Відокремити жир і маслянисті субстанції, можна, завдяки різниці ваги. Адже жирні частинки набагато легше, в порівнянні з водою. Вони затримуються в відстійнику, а вже очищена вода потрапляє в каналізацію або використовується в якості поливального матеріалу.

Жировловлювач для підприємств в Україні  є дуже важливим пристосуванням, причому мова йде не тільки про ресторанах, столових і кафе, а й про підприємства промислового напрямку.

 

Як звернутись нашими кваліфікованими менеджерами, і вони допоможуть вибрати актуальний саме в вашому випадку жироуловитель, оформлять замовлення і доставку за вказаною адресою.

© 2021 stroyseptik.kiev.ua. все права защищены.

Please publish modules in offcanvas position.