ЖИРОУЛОВАЧІ ПОБУТОВІ ТА ПРОМИСЛОВІ

Останнім часом питання утилізації відпрацьованих відходів і масел в Україні стає все гостріше. Це пов'язано зі стрімким зростанням харчового виробництва в нашій країні.

І якщо на невеликих виробництвах мова йде про декілька кілограмів відходів, то на великих виробничих потужностях вихід становить до кількох тонн такої жирової маси на добу. Про те, який згубний вплив на навколишнє середовище й каналізаційну систему мають подібні відходи, сказано та написано чимало.

Саме з метою попередження подібної проблеми, для очищення води від твердих частинок перед зливом на підприємствах усіх типів передбачено жироуловлювачі, т. зв. сепаратори жиру.

Від місця використання саме й залежить вибір жировловлювача. Крім того, промислові жироуловлювачі варіюються за:

  • розмірами;
  • продуктивністю;
  • варіантом виконання;
  • місцем встановлення.

Сепаратор жиру, наприклад, може бути встановлений безпосередньо під мийкою, заглиблений у ґрунт або виготовлений у вигляді контейнера, що розташовується окремо.

Завданням уловлювача масел і відходів, встановленого на виході каналізаційної системи, є очищення стоків від жирів і твердих домішок. Таким чином, сучасне обладнання нейтралізує неемульговані жири й масла, що зібралися в результаті харчового виробництва.

Купити жироуловлювач під мийку в інтернет магазині компанії Stroyseptik

Якщо в каналізаційну систему потрапляє багато маслянистої рідини й жиру, труба обростає нальотом зсередини, а з часом це призводить до засмічення. Він обмежує функціональність, а на кухні чітко відчувається неприємний запах. Спеціальний жироуловлювач допоможе забути про такі наслідки.

Що це таке?

Жировловлювач, ціна якого доступна кожному, являє собою пристрій, що не допускає проникнення жирних субстанцій до каналізаційних труб і очисних споруд.

Принцип роботи пристрою полягає у фракційному поділі жирів і рідини. Виходячи з цього, йому було дано назву сепаратор. Відокремити жир і маслянисті субстанції можна завдяки різниці ваги. Адже жирові частинки набагато легші, в порівнянні з водою. Вони затримуються у відстійнику, а вже очищена вода потрапляє в каналізацію або використовується в якості поливального матеріалу.

Жировловлювач для підприємств в Україні є дуже важливим пристосуванням, причому мова йде не тільки про ресторани, їдальні та кафе, а й про підприємства промислового напрямку.

Звертайтесь до наших кваліфікованих менеджерів, і вони допоможуть обрати актуальний, саме у вашому випадку, жироуловлювач, оформлять замовлення й доставлення за вказаною адресою.

© 2021 stroyseptik.kiev.ua. все права защищены.

Please publish modules in offcanvas position.