Головна / Товари / Бетонные погреба

Бетонні погреба

Бетонний погріб 10 куб.м. (2,7 * 2,0 * 2,2)
Бетонний погріб 10 куб.м. (2,7 * 2,0 * 2,2)
34 000 ГРН
Детальніше
про товар
Бетонний погріб 14 куб. м. (3,0 * 2,4 * 2,56)
Бетонний погріб 14 куб. м. (3,0 * 2,4 * 2,56)
49 000 ГРН
Детальніше
про товар
Бетонний погріб-кесон “Міні” (2,7*2,0*1,5)
Бетонний погріб-кесон “Міні” (2,7*2,0*1,5)
27 500 ГРН
Детальніше
про товар
Бетонний погріб “під ключ” (2,7*2,0*2,2)
Бетонний погріб “під ключ” (2,7*2,0*2,2)
от 85 000 ГРН
Детальніше
про товар
Бетонний погріб “під ключ” (3,0*2,4*2,6)
Бетонний погріб “під ключ” (3,0*2,4*2,6)
від 110 000 ГРН
Детальніше
про товар

ГОТОВІ БЕТОННІ ПОГРЕБА

БЕТОННИЙ ПОГРІБ ВІД ВИРОБНИКА
БЕТОННИЙ ПОГРІБ ВІД ВИРОБНИКА
Починаючи з 2014 року, ми надаємо професійні послуги з виготовлення, доставки та монтажу монолітних бетонних льохів на всій території України.

Маючи власне виробництво, ми щорічно виготовляємо та встановлюємо десятки льохів різних розмірів (8, 10 та 14 кубічних метрів), конфігурацій (звичайний льох або льох-кесон на свердловину) та наповнень (сходи металеві або дерев'яні, стелажі та оздоблення стін та підлог).

З нами працювати не тільки приємно, а й вигідно!

Наше виробництво оснащене всім необхідним для виготовлення бетонних льохів. Повний цикл виробництва складає 7-14 робочих днів (залежно від розмірів льоху та його комплектації). На кожному етапі здійснюється контроль якості, завдяки чому ми даємо гарантію на герметичність та довговічність кожного льоху, прописану в договорі.

БЕТОННИЙ ПОГРІБ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ
БЕТОННИЙ ПОГРІБ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ
Погріб для приватного будинку – це «криниця вітамінів», доступних цілий рік. Якщо ви волієте мати на своєму столі натуральні овочі та фрукти, можна купити готовий бетонний льох для їх зберігання, замовивши льох-кесон у професіоналів. Погодьтеся, щоб спроектувати та побудувати льох, потрібні спеціальні навички. Бетонний льох може бути частиною будинку, а може розташовуватися автономно. Якщо ви тільки плануєте будівництво, саме час зробити закладку для льоху на етапі підготовки фундаменту. Ну а якщо будівля давно готова, то герметичний бетонний льох можна встановити на прилеглій території. Stroyseptik виготовляє та реалізує погреби-кесони із надміцного гідрообетону для різних господарських потреб.
КОНСТРУКЦІЯ БЕТОННОГО ПОГРЕБУ
КОНСТРУКЦІЯ БЕТОННОГО ПОГРЕБУ
Ми виготовимо для вас герметичний льох з вологостійкого бетону та сталевої арматури та доставимо конструкцію в повній готовності до монтажу.


Основними елементами конструкції бетонного виробу є: • монолітний корпус прямокутної форми;
надійна плита перекриття.

Міцність скріплення цих складових між собою забезпечує спеціальний гідроізоляційний розчин. Наш бетонний льох може бути додатково обладнаний бетонною горловиною, люком з пневмопідйомниками, сходами металевими або дерев'яними, вентиляцією.

При виготовленні льоху застосовується бетон марки М400, що має клас міцності В30 і клас водонепроникності W10, це означає, що він не пропускає крізь свою товщу воду навіть при тиску в 10 атмосфер.
Добавки пластифікаторів до основного складу бетону М400 суттєво збільшує такі показники, як водонепроникність та морозостійкість.

ЗАЛІЗОБЕТОННИЙ МОНОЛІТНИЙ ПОГРЕБ
ЗАЛІЗОБЕТОННИЙ МОНОЛІТНИЙ ПОГРЕБ
Плюси бетонних льохів:

✅ Бетон є екологічним матеріалом, що найбільш підходить для зберігання продуктів харчування;
✅ Бетонні льохи виготовлені з високоміцного армованого гідрообетону;
✅ Ніколи не спливе і його неможливо роздавити (вагове розрахункове навантаження на дах льоху 1 тн/м.кв., тобто ним може спокійно проїхати легкова машина або мікроавтобус);
✅ Постійна, природна вологість у льоху;
✅ За потреби можна ще обладнати додаткову систему зберігання з кріпленням до стіни. Бетон є високоміцним матеріалом, тому витримає будь-які навантаження.
✅ Не гниє. Чи не потіє. Немає плісняви.
✅ Не потребує дод. ресурсів (якоріння, гідроізоляція, захист корпусу)

ЗАМОВИТИ БЕТОННИЙ ПОГРІБ

Септики для приватного будинку
Детальніше
ЗАМОВИТИ БЕТОННИЙ ПОГРІБ

  Image

  ЗАЛІЗОБЕТОННИЙ ПОГРЕБ - НАЙКРАЩЕ РІШЕННЯ ДЛЯ БУДИНКУ

  Бетонний льох VS цегляний

  У чому ж виграє льох із бетону, наприклад, у цегляного? Тож почнемо:

  • Довговічність експлуатації

  Немає жодної потреби у додатковому зміцненні стін. Така конструкція служитиме десятиліттями, крім видавлювання з ґрунту та інших деформацій.

  • Захист вмісту від ґрунтових вод

  Завдяки водовідштовхувальним характеристикам спеціальної марки бетону всередині льоху цілий рік підтримується стабільний температурний режим. Навіть якщо у вашій місцевості переважають пучинисті та водонасичені ґрунти, ваш урожай надійно захищений.

  • Універсальність застосування

  По-перше, купити льох із бетонної конструкції можна як для сільського будинку, так і для міської місцевості. Для його встановлення досить невеликої ділянки землі або навіть місця для паркування в межах міста. На ділянці заміського будинку льох може бути покритий шаром ґрунту, придатного для вирощування нового врожаю.

  По-друге, ви можете придбати погріб-кессон не тільки для зберігання продуктів харчування, а й як оглядову яму для свого гаража.

  Як відбувається монтаж готового бетонного льоху:

  Підготовка котловану: вибірка ґрунту відбувається на площі, що перевищує розміри готового монолітного бетонного льоху на 15-20 сантиметрів.
  Занурення льоху в підготовлений ґрунт за допомогою спецтехніки.
  Засипання простору, що залишився, грунтом і його утрамбування.
  Утеплення стін, внутрішнє оздоблення та комплектація (послуги оплачуються додатково).

  Погріб з вологостійкого бетону W10 від компанії «Stroyseptik » – відмінне рішення для збереження свіжості вашого врожаю та інших господарських потреб.

  З питань придбання кесонів ви можете звертатися за телефонами, вказаними на нашому сайті.

  ЗАЛІЗОБЕТОННИЙ ПОГРЕБ - НАЙКРАЩЕ РІШЕННЯ ДЛЯ БУДИНКУ