Головна / Товари / Биофильтр для септика

Біофильтр для септика

БІОФІЛЬТР ДЛЯ СЕПТИКА SS-3
БІОФІЛЬТР ДЛЯ СЕПТИКА SS-3
5000 ГРН
Детальніше
про товар
БІОФІЛЬТР ДЛЯ СЕПТИКА SS-4
БІОФІЛЬТР ДЛЯ СЕПТИКА SS-4
5900 ГРН
Детальніше
про товар
БІОФІЛЬТР ДЛЯ СЕПТИКА SS-5
БІОФІЛЬТР ДЛЯ СЕПТИКА SS-5
6800 ГРН
Детальніше
про товар

БІОФІЛЬТР ДЛЯ СЕПТИКА
МІНІМУМ ВИТРАТ –
МАКСИМУМ КОРИСТІ

Що таке біофільтр для септика
Що таке біофільтр для септика
Пропонуємо до вашої уваги інноваційну розробку компанії «StroySeptik» - фільтр для каналізації SS Biofilter. За його допомогою здійснюється механічне очищення від забруднень попередньо відстояних стічних вод, перш ніж вони досягнуть дренажної системи.

Основою біофільтра є йоржове біозавантаження. Така конструкція сприяє зростанню та живленню анаеробних бактерій – головного компонента глибокого очищення стічних вод від органічних забруднень.

Фільтр для каналізації SS Biofilter застосовується як для монолітних бетонних септиків, так і для септиків з кілець з бетонованим дном.

Біофільтр для септика від компанії Stroyseptik ідеально підійде вам, якщо:

• на вашій ділянці немає місця для встановлення станції очищення стічних вод;

• ви хочете заощадити кошти на будівництві каналізаційної системи.

Особливості фільтру для септика Biofilter
Особливості фільтру для септика Biofilter
Ступінь очищення стічних вод за допомогою біопрепаратів для септиків та біофільтра від компанії Stroyseptik може досягати 70-75%. Це стало можливим завдяки йоржовому біозавантаженню, яке сприяє розмноженню анаеробних бактерій – головного ворога всіх органічних сполук.

Основними перевагами фільтра для септика SS Biofilter перед аналогами є демократична ціна та простота обслуговування. Крім того, фільтр від Stroyseptik перевершує їх в обсязі фільтруючого матеріалу.

Також при виготовленні біофільтра були використані найміцніші та стійкі до агресивного середовища матеріали:

✅ корпус: поліпропілен високої міцності (5мм);

✅ йоржове біозавантаження: дріт-нержавіюча сталь і густий пластиковий ворс;

✅муфта: гумова прокладка для герметизації вихідної труби.

SS Biofilter забезпечує ефективне очищення стічних вод, одночасно захищаючи дренажну систему.

Як працює біофільтр для каналізації?
Як працює біофільтр для каналізації?
Стічні води, що відстоялись в камерах септика, перш ніж потрапити в дренажну систему, проходять через біофільтр. Завдяки йоржовому біозавантаженню, яке покликане затримувати на собі всі плаваючі речовини, в дренаж потрапляє лише вода. Уявимо, що в будинку збільшилася кількість проживаючих або ви одноразово зливаєте великий об'єм води (наприклад, ванну). І тут у каналізаційній системі відбувається вимивання мулу чи нерозчинний осад, підняті з дна, потрапляють прямо в дренаж. Це може стати причиною виходу системи з ладу. Застосування біофільтру для септика – це можливість уникнути таких негативних факторів, продовживши термін експлуатації обладнання.

Як будь-яке обладнання, SS Biofilter вимагає періодичного обслуговування. Насправді це елементарна процедура: раз на 6 місяців необхідно вийняти йоржове біозавантаження фільтра і промити його під проточною водою.

Ціна на біофільтри для септика в компанії StroySeptik приємно вас здивує!

Дзвоніть та замовляйте наші біофільтри для септика вже зараз! Або залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з Вами. Звертайтеся до наших менеджерів-консультантів у будь-який зручний спосіб, вони проконсультують вас, допоможуть підібрати найкращу модель та оформлять замовлення з доставкою!

Замовити біофільтр для септика

Септики для приватного будинку
Детальніше
ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

    Image

    ЯК ПРАВИЛЬНО ПІДІБРАТИ БІОФІЛЬТР

    Ціна на біофільтри для септика в компанії StroySeptik приємно вас здивує!

    Телефонуйте та замовляйте наші біофільтри для септика вже зараз! Або залиште заявку та наш менеджер зв’яжеться з Вами. Звертайтеся до наших менеджерів-консультантів у будь-який зручний спосіб, вони проконсультують вас, допоможуть підібрати найкращу модель та оформлять замовлення з доставкою!

    ЯК ПРАВИЛЬНО ПІДІБРАТИ БІОФІЛЬТР