Головна / Товари / Бетонный септик

Бетонний септик

Біосептик бетонний з біофільтром
Біосептик бетонний з біофільтром
Біосептик з біофільтром це найпопулярніша енергонезалежна багатокамерна система автономної каналізації для заміського будинку та дачі
Детальніше
про товар
Септики для високих ґрунтових вод
Септики для високих ґрунтових вод
При обладнанні автономної каналізації на дачній ділянці з високим рівнем ґрунтових вод вам знадобиться спеціальний бетонний септик.
Детальніше
про товар

Бетонні септики

БЕТОННИЙ СЕПТИК ІЗ ГІДРОБЕТОНУ
БЕТОННИЙ СЕПТИК ІЗ ГІДРОБЕТОНУ
Комфортне життя сучасної людини неможливе без вже звичних зручностей: кухні, туалету та ванної кімнати. Але якщо централізована чи місцева каналізація відсутня, стічні води створюють серйозну проблему. Вирішити проблему відведення побутових стоків із приватних будинків, які стоять окремо від селища, або в межах населеного пункту без каналізації, можна шляхом встановлення індивідуальних очисних споруд. Бажано, щоб система очищення була спроектована ще до будівництва житла. Щоб створена на ділянці система безперебійно працювала, важливо розуміти та знати способи очищення.

Бетонний септик – найпоширеніший варіант для приватних будинків, дач та котеджів, оскільки відрізняється високою міцністю та довговічністю.

ПЕРЕВАГИ СЕПТИКІВ З БЕТОНУ
ПЕРЕВАГИ СЕПТИКІВ З БЕТОНУ
Ще зовсім недавно, на заміських ділянках використовувалася стандартна вигрібна яма, але часи змінюються. На зміну примітивним ямам прийшли бетонні септики із гідробетону, завдяки їм можна убезпечити ділянку в плані екологічної чистоти. З їх допомогою відбувається збирання та очищення стоків. У системі є камера для збору відходів життєдіяльності людини, а також резервуар зі спеціальними бактеріями для їх очищення, ще може бути камера для доочищення, а також комплектація з біофільтром. Немає різниці, це бетонний септик монолітний однокамерний або біосептик з трьома камерами і біофільтром, його використання має ряд плюсів:

✅ Стійкість системи до високих та низьких температурних показників, перепадів температур.

✅ Економія коштів (необхідність обслуговування раз на п'ять років).

✅ Можливість використання в будь-яких умовах, незалежно від рівня ґрунтових вод.

✅ Легкість встановлення та простота конструкції дозволяє швидко встановити у заздалегідь підготовленому місці.

✅ Герметичність та міцність. Навіть під час руху грунту, бетон не розсипатиметься.

✅ Незалежність від електричної енергії. Навіть за відсутності електропостачання, септики справно функціонуватимуть.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВСТАНОВЛЕННЮ ТА МОНТАЖУ
РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВСТАНОВЛЕННЮ ТА МОНТАЖУ
Повний розрахунковий обсяг септика слід розраховувати наступним чином: при витраті стічних вод до 5 м? Відповідно, при добовому скиданні 1 м ³ необхідний обсяг септика становить 3 м ³.

Очисні споруди з'єднуються з точкою виходу внутрішньої системи каналізації, мають у своїй конструкції вентильований стояк. За відсутності вентиляційного стояка його необхідно встановити з точкою виходу під коник будинку.

Увага !!!

При плануванні системи необхідно враховувати низку факторів: склад ґрунту, його фільтруючі здібності, санітарні зони, наявність джерел питного водопостачання, наявність карстових порід, висоту залягання ґрунтових вод. При виборі місця встановлення обладнання консультуйтеся зі спеціалістами. Встановлення та монтаж системи доцільно проводити за допомогою спеціалізованої монтажної бригади або під контролем технічного спеціаліста.

При виборі місця необхідно керуватися такими рекомендаціями:

• обладнання, по можливості, розташовувати нижче будинку під природним ухилом місцевості.

• передбачити можливість під'їзду до обладнання асенізаційної машини для відкачування осаду. Максимальна відстань - 10 метрів (довжина стандартного шланга асенізаційної машини - 10-15 м, з нарощуванням два-три шланги).

Примітка:

- Розміщувати обладнання слід якомога ближче до будинку. Оптимальна відстань – до 10 метрів. Слід мати на увазі, що збільшення довжини траси до обладнання призведе до ускладнення прочищення у разі забруднення.

- Траса від будинку до обладнання має бути прямою. Якщо неможливо організувати пряму трасу, у місцях перегинів влаштовують плавні повороти з кількох напіввідводів.

ЗАМОВИТИ БЕТОННИЙ СЕПТИК

Септики для приватного будинку
Детальніше
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

  Image

  Бетонний септик та його ціна

  Якщо вам необхідно створити оптимальні умови для відведення стоків, ми рекомендуємо використовувати бетонні септики. Але яка буде вартість такого роду конструкції, спитаєте ви? Досить невисока!

  На нашому сайті є кілька видів септиків:
  – SS-Bio” з біофільтром;
  – для високих ґрунтових вод.

  Перевага нашої компанії – продаж високоякісних виробів за низьку вартість. Септики від STROYSEPTIK ніколи не допустять поширення неприємних запахів на території та критичного зараження ґрунту! Тому звертайтесь до наших кваліфікованих менеджерів, вони допоможуть підібрати найкращий для вас варіант та оформлять замовлення.

  Бетонний септик та його ціна