Головна / Товари / Дренажные тоннели

Дренажні тунелі

Дренажний модуль (блок)
Дренажний модуль (блок)
8200 ГРН
Детальніше
про товар

ДРЕНАЖНИЙ МОДУЛЬ (БЛОК)
№1 ДЛЯ ОБЛАДНАННЯ ДРЕНАЖУ

Дренажний модуль (блок) - альтернатива пластиковим тунелям
Дренажний модуль (блок) - альтернатива пластиковим тунелям
Кожен, хто встановив септик на дачі або в приватному будинку, може зіткнутися з відведенням використаної води без руйнівних наслідків для ділянки. Попередньо очищені господарсько-побутові води найчастіше зливаються в ґрунт через дренажні поля.

Ці майданчики зазвичай формуються з:

✅ перфорованих труб;

✅ дренажні тунелі;

✅ інфільтраційних блоків.

✅ дренажних модулів.

Більшість українських виробників для таких цілей пропонують купити пластикові тунелі та блоки. Компанія Будсептик має власну унікальну розробку – дренажні модулі та тунелі з армованого залізобетону.

Чи варто перераховувати всі переваги бетону над пластиком? Окрім довговічності та надійності надміцного матеріалу, наші дренажні модулі забезпечують велику площу фільтрації.

Бетонний дренажний модуль: сфера застосування.
Бетонний дренажний модуль: сфера застосування.
Бетонні елементи для дренажу покликані вирішити 3 можливі проблеми на вашій ділянці:

✓ водовідведення талих вод фундаменту;

✓ сезонне підтоплення через високі ґрунтові води;

✓ рівномірне розподілення по ділянці хоз.бытовых вод, відведених від житлового будинку.

Тому кількість таких блоків безпосередньо залежить від геології земельної ділянки та/або кількості мешканців. Іноді для цього може знадобитися до 10 пластикових тунелів і, відповідно, місце для них.

Унікальність нашої пропозиції якраз і полягає в тому, що один (!) дренажний модуль із гідробетону здатний пропускати через себе 2300 літрів води! Це дозволить у рази заощадити місце на присадибній ділянці та розмістити конструкцію на невеликій площі.

Дренажні бетонні модулі можна розміщувати як у довжину, так і у висоту, коли вони утворюють так звану «дренажну криницю».

Хоча бетонні дренажні блоки були розроблені для котеджного будівництва, їх часто використовують і в промислових цілях: у дорожньому, мало- та багатоповерховому будівництві та навіть у сільському господарстві.

Як монтуються дренажні тунелі із гідрообетону
Як монтуються дренажні тунелі із гідрообетону
Щоб правильно встановити дренажний тунель для септика, необхідно брати до уваги розташування вхідного патрубка. Цей параметр визначає глибину майбутнього котловану.

✅ На дно викопаного котловану насипається 50-сантиметровий шар піску (за умови, що грунт слабопроникний), який потрібно ретельно утрамбувати.

✅ Поверх піску засипається шар щебеню 20-40 мм фракції. Товщина шару має досягати не менше 30 см після утрамбування.

✅ Далі встановлюються сам тунель, що фільтрує (кілька секцій) або окремі модулі, які за допомогою з'єднувальних елементів складають цілісну конструкцію.

✅ Після цього бетонний інфільтраційний тунель приєднується до труби каналізації.

✅ Для захисту від замулювання бетонні дренажні модулі покриваються геотекстилем і накриваються кришкою люка. Через нього можна згодом проводити обслуговування, чищення або часткову заміну ґрунту, що забілівся, або щебеню, а також усунути неполадки в роботі системи, якщо такі виникатимуть.

✅ Зверху всі елементи дренажної системи засипаються вилученим ґрунтом. Слід зазначити, що інфільтраційний тунель здатний витримати не тільки тиск ґрунту, але й автотранспорту, що проїжджає поверхом. Це значно розширює можливості встановлення системи на земельній ділянці

Переваги ж/б дренажних модулів від компанії Stroyseptik
Переваги ж/б дренажних модулів від компанії Stroyseptik

✅ Велика площа та обсяг фільтрації

✅ Надміцний матеріал – гідробетон марки w10, з терміном служби 100 років

✅ Доступ всередину модуля через люк

✅ Висока ефективність відведення стічних вод

Наші дренажні модулі для септика з водонепроникного бетону можуть приєднатися до бетонних септик на 2 або 3 камери, що дозволяє гарантувати надійну роботу дренажної системи на вашій ділянці.

ЗАМОВИТИ ДРЕНАЖНІ МОДУЛІ

Септики для приватного будинку
Детальніше
ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

    Image

    Самостійне встановлення системи дренажу

    Система дренажу та автономна каналізація можуть бути влаштовані самостійно – сучасні технології та представлені на ринку відповідні матеріали дозволяють створювати ефективний дренаж своїми руками. Зокрема відмінним рішенням можуть стати універсальні дренажні тунелі, з установкою яких впораються навіть нефахівці. Просте транспортування та зручне встановлення інфільтраційних тунелів дозволить у стислий термін створити якісну систему садового дренажу, до того ж з таким дренажем відмінно поєднуються будь-які септики для безпечного відведення стічних вод на відведене для скидання дренажних вод поле.

    При самостійному пристрої дренажної системи необхідно уважно підійти до розрахунку обсягу вологи, що відводиться, і проектування системи водовідводів. Дренажні тунелі при необхідності можуть бути зістиковані для створення більш протяжної інфільтраційної системи, а висока міцність армованого гідробетону тунелів дозволяє використовувати їх при закладці під паркування, садовий майданчик, палісадник і т.д.

    Самостійне встановлення системи дренажу