Головна / Товари / Бетонный септик / Биосептик бетонный с биофильтром

Біосептик бетонний з біофільтром

Біосептик бетонний SS-BIO 4 2К
Біосептик бетонний SS-BIO 4 2К
26 500 ГРН
Детальніше
про товар
Біосептик бетонний SS-BIO 4 3К
Біосептик бетонний SS-BIO 4 3К
27 600 ГРН
Детальніше
про товар
Біосептик бетонний SS-BIO 5 2К
Біосептик бетонний SS-BIO 5 2К
32 900 ГРН
Детальніше
про товар
Біосептик бетонний SS-BIO 5 3К
Біосептик бетонний SS-BIO 5 3К
34 600 ГРН
Детальніше
про товар
Біосептик бетонний SS-BIO 6 2К
Біосептик бетонний SS-BIO 6 2К
35 400 ГРН
Детальніше
про товар
Біосептик бетонний SS-BIO 6 3К
Біосептик бетонний SS-BIO 6 3К
37 400 ГРН
Детальніше
про товар
1 2

БІОСЕПТИК БЕТОННИЙ SS-BIO з біофільтром з йоржового біозавантаження.

Чи вірите, що біосептик може бути абсолютно водонепроникним і герметичним? А те, що термін його служби може становити до 100 років? Компанія “Stroyseptik” береться довести вам, що монолітний бетонний септик може бути безпроблемним!

биосептик бетонный

Перш ніж замовити установку біосептика, варто розібратися, чим подібні очисні споруди з бетону заслужили таку популярність і в чому їхня перевага перед побратимами, виготовленими з інших матеріалів.
Визнані найнадійнішими на ринку, монолітні бетонні септики виграють насамперед у міцності. У той час як із септиком з кілець є ризик витоку стічних вод, монолітний безшовний септик гарантує 100% герметичність. Він не вимагає додаткової якорі і не спливає на відміну від пластикового. Для подібної бетонної конструкції не має значення висота ґрунтових вод на ділянці. Він також витримає будь-який тиск ґрунту. А матеріали септика гарантують експлуатацію протягом століття (!).

Коротко можна укласти всі переваги монолітного бетонного септика в наступні пункти:

 • герметичність та непроникність;
 • незалежність від рівня ґрунтових вод та типу ґрунту;
 • відсутність неприємних запахів;
 • енергонезалежність;
 • простота обслуговування;
 • стійкість конструкції;
 • можливість регулювання обсягу.

Побутові стічні води очищаються всередині резервуару, обсяг якого залежить від продуктивності домоволодіння. Його легко можна розрахувати, помноживши кількість проживаючих на добовий обсяг споживаної води (160-200 л на особу). Для більшої точності фахівці радять додати до результату запас.

 

Особливості фільтру для септика SS Biofilter

Ступінь очищення стічних вод за допомогою біопрепаратів для септиків та біофільтра від компанії Stroyseptik може досягати 70-75%. Це стало можливим завдяки йоржовому біозавантаженню, яке сприяє розмноженню анаеробних бактерій – головного ворога всіх органічних сполук.

Основними перевагами фільтра для септика SS Biofilter перед аналогами є демократична ціна та простота обслуговування. Крім того, фільтр від Stroyseptik перевершує їх в обсязі фільтруючого матеріалу.

Також при виготовленні біофільтра були використані найміцніші та стійкі до агресивного середовища матеріали:

корпус: поліпропілен високої міцності (5мм);
йоржова біозавантаження: дріт-нержавіюча сталь і густий пластиковий ворс;
муфта: гумове прокладання для герметизації вихідної труби.

SS Biofilter забезпечує ефективне очищення стічних вод, одночасно захищаючи дренажну систему.

Септик з бетону: конструкція та принцип роботи

На ринку зустрічаються бетонні септики 2-х видів: з одним або кількома з’єднаними між собою камерами. Стоки вільно переміщаються в них трубами, розташованими між відсіками з бетону.

Очищення стічних вод всередині агрегату здійснюється в 3 етапи:
1. Відстоювання (3-5 днів);
2. Відділення нерозчинного осаду від рідких стоків;
3. Очищення стічних вод від органіки за допомогою анаеробних бактерій.
4. Доочищення до 75% за допомогою спеціального біофільтра з йоржним біозавантаженням.

Типи монолітних септиків

Від кількості камер бетонного септика залежить як швидкість і ступінь очищення стоків, а й частота обслуговування агрегату. Існує 3 основних типи систем:
• 1-камерні пристрої об’ємом до 10 тис. літрів. При цьому довжина камери в рази більша, ніж ширина. Заздалегідь переконайтесь у наявності необхідної площі на ділянці!
• 2-х камерні септики із резервуаром для доочищення стічних вод. Експлуатація такого біосептика потребує відкачування 1 раз на 3 роки.
• 3-х камерний септик, оснащений окремою бетонною ємністю для глибокого очищення стоків за допомогою біофільтру. З його допомогою здійснюється механічне очищення від забруднень попередньо відстояних стічних вод, перш ніж вони досягнуть дренажної системи. Основою біофільтра є йоржа біозавантаження. Така конструкція сприяє зростанню та живленню анаеробних бактерій – головного компонента глибокого очищення стічних вод від органічних забруднень. Найпопулярнішими серед наших клієнтів є очисні споруди, що складаються із двох камер.

Установка септика з бетону: основні поради

З септика стічні води прямують на доочищення, найчастіше – у фільтраційний колодязь. Фахівці компанії «БудСептик» застерігають від обладнання суміжної криниці через ризик деформації камер.

Окрема система доочищення стоків підбирається залежно від можливостей ділянки та завдання за рівнем очищення використаної води. Крім колодязя, це можуть бути:
• поля фільтрації;
• спеціальні траншеї;
дренажні модулі (блоки).

Септик герметичный

 

Не менш важливим фактором є послідовність виконання всіх етапів монтажу. Дренажна система очисної споруди може бути встановлена ​​лише після встановлення бетонної конструкції септика.

І все-таки, радимо довіряти встановлення монолітних септиків виключно професіоналам. Компанія «Stroyseptik» пропонує весь спектр послуг з монтажу, запуску та обслуговування очисних споруд. Для зв’язку можна використовувати номер телефону та електронну адресу, вказані на нашому сайті.

Септики «SS-BIO» – це дуже надійні, якісні та довговічні системи, так як корпус виготовляються із високомарочного залізобетону зі спеціальною гідронепроникною добавкою. Марка бетону: В-40, W-10, F-300. Життєздатність бетону цієї марки 100 років. При проектуванні систем було закладено норматив витрати 250 літрів на людину на добу, а не 130 літрів на людину, як у аналогів.

Автономні системи «SS-BIO» – енергонезалежні, що мають більший об’єм, за характеристиками не поступаються будь-яким іншим очисним спорудам із навороченим обладнанням.

В унікальній конструкції септика «SS-BIO» відбувається повноцінне механічне та біологічне очищення. Наш септик – це оптимальне рішення за вигідною ціною.

Продуктивність автономної каналізації «SS-BIO» варіюється від 0,6 м3 на добу для дачі і до – 10 м3 на добу для багатоквартирних будинків та таунхаусів.

ПЕРЕВАГИ БІОСЕПТИКА З БІОФІЛЬТРОМ

1.
Висока ступінь очистки
У септику здійснюється механічне, біологічне та флотаційне очищення стоків. За допомогою спеціального біофільтра з йоржовим завантаженням очищення стоків досягає 75-80%.
2.
Корпус не деформується
Армований бетонний корпус із товщиною стінок 100 мм виключає деформацію. Марка бетону: М-400, W-10, F-300
3.
Не засмічується
Септик працює за системою переливів, переливи між камерами не мають вузьких місць, тому каналізація не засмічується у процесі експлуатації. Рух стоків у септику відбувається самопливом.
4.
Для високих грунтових вод
Монолітний септик виконаний з високоякісного гідротехнічного бетону, повністю герметичний не має швів і не пропускає воду.
5.
Економія на обслуговуванні
Септики не потребують частого, дорогого обслуговування, догляду та персонального контролю. Надлишковий мул у процесі переробки стоків видаляється 1 раз на 1,5-2 роки.
6.
Не спливає, не стискається
Завдяки масі свого бетонного корпусу, септик не спливає від впливу сили ґрунтових вод. При встановленні септика на ділянці з високими ґрунтовими водами його якоріння не потрібно

ЯК ПРОХОДИТЬ МОНТАЖ БІСЕПТИКА БЕТОННОГО

 • Доставка маніпулятором із нашого виробництва до вашої ділянки;
 • Підготовка котловану екскаватором
 • Виїзд та робота монтажної бригади на вашому об'єкті;
 • Монтаж біосептика в котлован та підключення комунікацій;
 • Укладання каналізаційних труб до станції та від неї;