Головна / Блог / От производства автономной канализации до монтажа «под ключ»

Від виробництва автономної каналізації до монтажу «під ключ»

Від виробництва автономної каналізації до монтажу «під ключ»

Компанія «Stroyseptik» спеціалізується на виробництві автономних систем очищення стічних вод із подальшим їх монтажем і введенням в експлуатацію.

Працюючи на ринку з 2014 року, ми налагодили випуск автономної каналізації для приватних домогосподарств і підприємств із застосуванням власних запатентованих технологій.

Серед продукції нашого підприємства зокрема представлено:

 • станції біологічного очищення
 • каналізаційні насосні станції (КНС) з бетону й поліпропілену
 • дренажні модулі, блоки, тонелі
 • бетонні біосептики тощо.

Ці та інші товари ми виготовляємо в різній комплектації, з різних матеріалів і за індивідуальними розмірами, враховуючи конкретні потреби замовника. Так, ви можете купити септик для приватного будинку з бетонних кілець або монолітної конструкції, а за бажанням клієнта його можна обладнати спеціальним фільтрувальним елементом із йоржовим біозавантаженням.

Проблему високих ґрунтових вод – вирішено!

Ми маємо рішення для проблеми високих ґрунтових вод на вашій ділянці – очисні споруди з гідробетону. У септиках від Stroyseptik використано не лише гідротехнічний бетон марки В40 F300 W10, а й спеціальні домішки для підвищення його герметичності. Крім того, наші монолітні бетонні септики це:

 • запобігання спливанню;
 • енергонезалежність;
 • легкість обслуговування;
 • відсутність неприємного запаху.

Ефективність роботи автономної каналізації від Stroyseptik підтверджено гігієнічними висновками профільних організацій, а надійність роботи систем забезпечує професійне виробниче обладнання LEISTER, WEGENER, INGENIA.

Проте локальні очисні споруди – це не єдина спеціалізація підприємства. Своїм клієнтам ми також пропонуємо:

 • септики для високих грунтових вод
 • готові бетонні погреби монолітної конструкції.

Пластикові кесони надійно захищатимуть водопровідні труби від талих і стічних вод, забезпечуючи якість питної води зі свердловини, а конструкція погребів гарантує необхідний мікроклімат і захист ваших продуктів від плісняви, грибка й гризунів.

Географія наших робіт – уся Україна. Незалежно від того, захочете ви встановити септик у Києві, Миколаєві чи Львові, ціна на нього залишатиметься конкурентною для цього ринку.

Проблему високих ґрунтових вод – вирішено!

Послуги спеціалістів компанії Stroyseptik

Ми допоможемо підібрати необхідне обладнання тим, хто лише планує будівництво, а також проконсультуємо щодо питань проблемної автономної каналізації, зокрема із виїздом спеціаліста на об’єкт.

Крім того, для своїх клієнтів ми забезпечуємо:

 1. проєктування, виготовлення, доставлення й монтаж виробів
 2. послугу «шеф-монтаж» із нашим спеціалістом і вашою бригадою
 3. гарантійне обслуговування обладнання.

Виробничо-монтажна компанія «Stroyseptik» надає гарантію на усю продукцію за умови дотримання рекомендацій з експлуатації, а також пропонує витратні матеріали для безперебійної роботи вашої автономної каналізації.

У нас ви можете зокрема придбати біофільтри для септиків зі спеціальним йоржовим біозавантаженням. Його синтетичні ворсинки населяють колонії анаеробних бактерій, за допомогою яких стічні води очищаються від органічних забруднень. Це підвищує ефективність очищення стічних вод і створює додатковий захист системи в разі масованого аварійного чи залпового скидання каналізаційних стоків.

Послуги спеціалістів компанії Stroyseptik