Головна / Товари / Станції біологічного очищення / Біостанції бетонні Danlen CONCRETE

Біостанції бетонні Danlen CONCRETE

(RU) Биостанция бетонная Danlen Concrete DL-5
(RU) Биостанция бетонная Danlen Concrete DL-5
1 580 ЕВРО
Детальніше
про товар
(RU) Биостанция бетонная Danlen Concrete DL-8
(RU) Биостанция бетонная Danlen Concrete DL-8
1 900 ЕВРО
Детальніше
про товар
(RU) Биостанция бетонная Danlen Concrete DL-10
(RU) Биостанция бетонная Danlen Concrete DL-10
2 100 ЕВРО
Детальніше
про товар
(RU) Биостанция бетонная Danlen Concrete DL-15
(RU) Биостанция бетонная Danlen Concrete DL-15
2 580 ЕВРО
Детальніше
про товар
(RU) Биостанция бетонная Danlen Concrete DL-20
(RU) Биостанция бетонная Danlen Concrete DL-20
3 100 ЕВРО
Детальніше
про товар
(RU) Биостанция бетонная Danlen Concrete DL-25
(RU) Биостанция бетонная Danlen Concrete DL-25
3 600ЕВРО
Детальніше
про товар
1 2

Бетонні станції біологічного очищення Danlen CONCRETE

Биостанция бетонная

 

Компанія Stroyseptik розробила технологію, яка дозволяє забезпечити високий ступінь очищення стічних вод, і при цьому убезпечити саму установку від впливу ґрунтової води, пучинистості ґрунтів та будь-яких механічних впливів.

Її назва – DANLEN CONCRETE!

Бетонная автономная канализация

 

Це нові станції біологічної очистки, які мають монолітний залізобетонний корпус і не бояться навіть наїзду автомобіля чи мікроавтобуса.

Ступінь очищення стічних вод у станціях Danlen CONCRETE досягає 95-98%, при цьому продуктивність станцій від 0,8 до 30 куб м на добу (від 4 до 150 проживаючих).

Станція біологічного очищення Danlen CONCRETE вмістила в собі як потужність і довговічність бетону, так і зносостійкість і антикорозійність пластику.

Корпус станції зроблений з морозостійкого (F 300), водонепроникного (W 10) і міцного (В 40) залізобетону, якому не страшні ніякі грунти, чи то важка глина чи сипучий пісок. Її не видавить назовні, тому що вона має величезну вагу (понад 5т). Вона без проблем витримує наїзд легкового автомобіля або мікроавтобуса, і тому Danlen CONCRETE можна розміщувати під парковкою.

Все обладнання для очищення стоків, яке знаходиться всередині станції, виготовлене з міцного поліпропілену, який так само довговічний, як і бетон, і безстрашний по відношенню до агресивного середовища.

Принцип роботи біостанції Danlen.

бетонная биостанция

1) Велика приймальна камера. У ній відбувається осадження важкого нерозчинного осаду за рахунок відстоювання стічних вод. До того ж вона є зоною денітрифікації, в якій за рахунок безкисневого середовища відбувається розщеплення нітритів і нітратів.

2) Аеротенк. Друга камера станції – зона аеротенку. У ній за рахунок аерації (насичення стічних вод киснем за допомогою компресора та мембранних розпилювачів повітря) зароджуються колонії аеробних бактерій, так званий активний мул. Він і утворює в аеротенці процеснітрифікації – це розкладання амонійного азоту на нітрати і нітрити. Надлишковий активний мул та мулова вода за допомогою аерліфту (повітряного насоса) з інтенсивністю 4-5 л/хв подається в зону денітрифікації (описувалася раніше), створюючи постійний рецикл. Також тут встановлено спеціальне блочне біозавантаження. Однією з головних характеристик біозавантаження, що безпосередньо впливають на продуктивність, є площа активної поверхні. Її збільшення дозволяє покращити ступінь очищення та ефективність роботи станції.

3) Вторинний відстійник. У вторинному відстійнику відбувається відділення активного мулу від очищеної води та стабілізація їх у зоні аерліфта. Плівка, яка виринає у вторинному відстійнику, розбивається за допомогою дегазатора (видальник біоплівки). Очищена вода, у свою чергу, через патрубок надходить за межі станції та відводиться у дренажну систему.

Всі комплектуючі станції Danlen CONCRETE виготовляються найкращими світовими виробниками, що гарантує довговічну та безперебійну роботу всієї системи каналізації в цілому. При цьому станція Danlen CONCRETE залишається дуже конкурентною щодо ціни в порівнянні з аналогами.

Станція біологічного очищення Danlen CONCRETE просто незамінний варіант автономної каналізації в умовах дуже високих ґрунтових вод і «важких» ґрунтів. Це відмінне залізобетонне рішення для тих, хто робить раз і на завжди.

Переваги бетонних біостанцій Danlen

1.
Висока ступінь очистки
У біостанції здійснюється механічне, біологічне та флотаційне очищення стоків. Досягається встановлений чинними санітарними нормами ступінь очищення стічних вод, що підтверджується відповідними документами.
2.
Корпус не деформується
Армований бетонний корпус із товщиною стінок 100 мм виключає деформацію. Марка бетону: М-400, W-10, F-300
3.
Для високих грунтових вод
Монолітний септик виконаний з високоякісного гідротехнічного бетону, повністю герметичний не має швів і не пропускає воду.
4.
Не спливає, не стискається
Завдяки масі свого бетонного корпусу, септик не спливає від впливу сили, що виштовхує ґрунтових вод. При встановленні септика на ділянці з високими ґрунтовими водами його якоріння не потрібно
5.
Не засмічується
Станція біологічної очистки працює за системою переливів, переливи між камерами не мають вузьких місць, тому каналізація не засмічується в процесі експлуатації. Рух стоків у септиці відбувається самопливом.
6.
Економія на обслуговуванні
Станція очищення стічних вод не потребують частого, дорогого обслуговування, догляду та персонального контролю. Скопілий мул у процесі переробки стоків видаляється 1 раз на 1,5-2 роки.

Монтаж та введення в експлуатацію станції

  • Доставка маніпулятором із нашого виробництва до вашої ділянки;
  • Підготовка котловану екскаватором;
  • Монтаж станції біологічної очистки в яму.
  • Монтаж біостанції в котлован та підключення комунікацій;
  • Зворотне обсипання ґрунтом
  • Наповнення станції водою
  • Налаштування режиму роботи станції згідно з інструкцією
  • Введення в експлуатацію